کد خبر: 111904
صنعت
رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری:

 ذوب‌آهن جایگاه مهمی در بومی سازی صنعت کشور دارد

رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری رفع مشکلات تولیدی شرکت‌های مهمی همچون ذوب آهن اصفهان را حیاتی دانست و گفت: ذوب‌آهن جایگاه مهمی در بومی سازی صنعت کشور دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دوشنبه ۱۹ بهمن ماه با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

آقا محمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار ذوب ۲۴ اظهار کرد: ذوب آهن جایگاه مهمی در بومی سازی صنعت کشور دارد و به ویژه با تولید ریل ملی، نشان داد که از نیروی انسانی متخصص و با تجربه ای برخوردار است.

رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، رفع مشکلات تولیدی شرکت‌های مهمی همچون ذوب آهن اصفهان را بسیار ضروری و برای صنعت کشور حیاتی دانست و افزود: امیدوارم جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بتواند در بومی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد کشور نقش مهمی ایفا کند.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از فعالیت‌های بومی سازی این شرکت ارائه داد و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی بومی سازی را به عنوان مسئولیت اجتماعی خود در اولویت اصلی قرار داده است و دستاوردهای آن نه تنها برای این شرکت بلکه برای کل صنعت کشور چشمگیر است.

ایرج رخصتی افزود: سیاست‌های بومی سازی این شرکت در پنج محور مشتمل بر تولید محصولات جدید، بومی سازی در پروژه‌ها، بومی سازی قطعات، کمک به شرکت‌های مهندسی ساخت داخل و تدوین دانش فنی انجام می‌شود.

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه‌ای در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه در سالن همایش‌های هتل المپیک تهران در حال برگزاری است حضوری فعال دارد.

هد استمپینگ برای درج مشخصات فنی ریل، دریچه اسلاید گیت پاتیل‌های فولاد و دریچه های کشویی تاندیش‌های ریخته گری و چرخ  و محور لکوموتیو از جمله دستاوردهای اخیر ذوب آهن در حوزه بومی سازی است که در این نمایشگاه ارائه گردید. همچنین این شرکت با انتشار دو ویژه نامه، کلیه دستاوردها و نیازهای خود در زمینه بومی سازی را ارائه کرد که در این نمایشگاه به فعالان این عرصه ارائه گردید.

انتهای پیام/

 

 

خبر پیشین
افزایش تولید، رسیدگی به معیشت کارکنان و مدیریت هزینه مدنظر مدیران ذوب‌آهن قرار گیرد
خبر بعدی
امضای ۲ قرارداد تحقیقاتی توسط ذوب‌آهن اصفهان با صرفه جویی ۲.۲ میلیون یورویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست