آرشیو خبری ذوب ۲۴

هر دلار سرمایه گذاری در بخش معدن ۸/۲ دلار ارز آوری دارد

رئیس خانه معدن ایران و نایب رئیس اول اتاق بازرگانی ایران گفت: امروز ارزش سهم منابع معدنی ایران از کل منابع معدنی دنیا ۷ درصد است، به طوری که هر دلار سرمایه گذاری در بخش معدن ۸/۲ دلار ارز آوری را در ابن بخش به همراه خواهد داشت.
درخواست انجمن فولاد از بورس کالا:

به دلیل قطعی برق فولادسازان، تاخیر در تحویل محصولات معامله شده را مجاز بدانید

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در نامه‌ای به مدیرعامل شرکت بورس کالا درخواست کرد به دلیل قطعی برق فولادسازان، تاخیر در تحویل محصولات معامله شده را مجاز بدانید.
طی هفته گذشته به ثبت رسید

معامله ۲.۷ میلیون تن محصول در بورس کالا

در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران ۲ میلیون و ۷۱۴ هزار و ۴۱۰ تن انواع محصول و ۱۰۰ دستگاه کامیون و کامیونت به ارزش ۲۹.۵ هزار میلیارد تومان دادوستد شد که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۱۷ را در حجم معاملات تجربه کرد.

بهره‌گیری از مزیت معادن بزرگترین مولد ثروت

مدیرعامل ایمیدرو گفت: باید بزرگترین و بهترین راه حل مشکلات و مولد ثروت را بهره‌گیری از مزیت ارزشمند معادن منطقه دانست، گرچه به معادن زغال‌سنگ در بین دیگر معادن کمتر توجه شده است.
با افزایش مدت زمان ذوب‌گیری تاندیش در ایستگاه‌های ریخته‌گری ۵ و ۶ حاصل شد

ارتقاء بهره‌وری در ایستگاه‌های ریخته‌گری ذوب‌آهن در راستای افزایش تولید

انجام تعمیرات اساسی بخش فولادسازی ذوب‌آهن اصفهان شرایط برای افزایش تولید در این بخش را فراهم کرده است. در این راستا با همت تلاشگران این بخش رکورد جدیدی در مدت زمان ذوب‌گیری تاندیش در ایستگاه‌های ریخته‌گری ۵ و ۶ حاصل شد.

خبرهای پربازدید اخیر

فهرست