کد خبر: 102301
صنعت
همزمان با سالروز تأسیس ذوب‌آهن صورت گرفت

رونمایی از پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴

همزمان با مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس ذوب آهن اصفهان که با حضور جمعی از مسئولین و پیشگامان ذوب آهن اصفهان  23 دی ماه در تالار آهن این شرکت برگزار شد، از پایگاه اطلاع رسانی ذوب 24 به عنوان مرجع اصلی اخبار و گزارش رویدادهای این مجتمع عظیم صنعتی رونمایی گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، این رسانه با توجه به ضرورت شکل گیری پایگاهی رسانه ای به عنوان رسانه رسمی اخبار ذوب آهن اصفهان و همچنین منبعی برای خبرنگاران و رسانه‌های مختلف ایجاد شده که تمامی تولیدات رسانه‌ای روابط عمومی در حیطه‌های اطلاع رسانی، تبلیغات، توسعه برند، پاسخ به مطالب رسانه‌ای و … در آن منتشر می‌شود و به آسانی در دسترس فعالان رسانه‌ها و مردم قرار می‌گیرد.
این پایگاه اطلاع رسانی یک سایت مستقل چند رسانه‌ای است که به عنوان منبع مستقل در تنویر افکار عمومی نسبت به دستاوردهای شرکت عمل می‌نماید و در پوشش خبری رویدادهای صنعت فولاد و مشکلات این صنعت به ویژه ذوب آهن و جهت دهی لازم با جریان سازی مستقل رسانه‌ای عمل می‌کند.
تامین محتوای این پایگاه اطاع رسانی توسط یک تیم متشکل از خبرنگاران حرفه‌ای در حوزه صنعت و معدن و همچنین کارشناسان تولید محتوا در فضای وب انجام می شود.
این پایگاه مشتمل بر بخش‌های اصلی از جمله صنعت، معدن، بورس و سهام، فرهنگی و اجتماعی، ورزش، فیلم، عکس، تیزر و موشن گرافی است که در ۲۴ ساعت کل ایام هفته به روز می‌شود.
شایان ذکر است همزمان با رونمایی از این رسانه جدید ذوب آهن اصفهان، از تمبر سالروز تاسیس شرکت و انتشارات جدید روابط عمومی از جمله جلد چهارم کتاب زبان ذوب و مجموعه کتاب‌های تاریخ شفاهی این مجتمع عظیم صنعتی نیز رونمایی شد.
انتهای پیام/

خبر پیشین
۴۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد کشور، حاصل ۵۶ سال تجربه ذوب آهن اصفهان
خبر بعدی
رشد و توسعه ذوب‌آهن در نیم قرن اخیر قابل تقدیر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست