کد خبر:
بورس
توافق برای روابط اقتصادی در بالاترین سطح

بانک صادرات ایران، آماده همکاری با ذوب آهن اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ذوب ۲۴ دکتر حجت اله صیدی مدیر عامل و جمعی از مسئولان بانک صادرات ایران با حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت ، با منصور یزدی زاده مدیر عامل ، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی و دیگر مسئولان این مجتمع عظیم صنعتی دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار ،آخرین شرایط و تحولات تولیدی ، مسایل مالی، تامین مواد اولیه، تولید ریل ملی ، فروش و صادرات و دیگر مسایل شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر گسترش مناسبات و تعاملات تاکید شد.
منصور یزدی زاده در این بازدید گفت: در سال گذشته تعاملات اقتصادی وسیعی با تمامی بانک های کشور و از جمله بانک صادرات ایران داشتیم که امسال تداوم و توسعه می یابد. در حال حاضر با توجه به سرمایه عظیم در گردش ذوب آهن و برنامه های مربوط به توسعه کمی و کیفی شرکت، نیازمند تامین مالی قابل توجهی برای خرید مواد اولیه و فراهم آوردن سایرامکانات هستیم.
مدیرعامل ذوب آهن تسهیلات مالی با نرخ مناسب را یکی از خدمات مهم بانک ها دانست و گفت: با توجه به اطمینان متقابل بین این دوسازمان ، بانک صادرات می تواند ذوب آهن اصفهان را با ارائه تسهیلات یاری کند.
مدیر عامل بانک صادرات ایران نیز در این بازدید با اشاره به ارتباط متقابل این بانک با مجموعه ذوب آهن اصفهان گفت : این شرکت وارد گام های بلند صادراتی شده و با تولید انواع ریل ،کشور را از واردات این نوع محصول بی نیاز کرده است.
دکتر حجت اله صیدی افزود: شکل گیری ذوب آهن اصفهان و تولید آهن آرزوی قدیمی مردم ایران بود که با ایجاد این شرکت به سرعت محقق شد و هم اکنون باید تولید ریل در ذوب آهن اصفهان را به عنوان یک پروژه ملی و استراتژیک در دانشگاه ها و مراکز صنعتی کشور مطرح نمود.
وی در پایان یاد آور شد:بانک صادرات ایران با توجه به شرایط موفق تولیدی در ذوب آهن اصفهان و رغبت و علاقه مندی مدیریت و کارکنان این شرکت، در بالاترین سطح آماده همکاری با ذوب آهن اصفهان و اختصاص اعتبارات لازم به آن است.
خبر پیشین
تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ وهنر لنجان در ذوب آهن اصفهان
خبر بعدی
تعهد عرضه محصول در بورس، به میزان تخصیص مواد اولیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست