کد خبر: 41204
فرهنگی و اجتماعی
در راستای مسئولیت اجتماعی

تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ وهنر لنجان در ذوب آهن اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ذوب ۲۴ آیین تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان لنجان با حضور این فرهیختگان ، حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، فرهاد نیک نام رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنجان ، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی و تعدادی از دیگر مسئولان ذوب آهن اصفهان در تالار آهن این مجتمع عظیم صنعتی بر گزار شد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با قدردانی از مدیر عامل ذوب آهن اصفهان برای مشارکت در تجلیل از هنرمندان شهرستان لنجان  گفت: اساس خلقت بشر، بر مفاهیمی استوار است که ریشه در فرهنگ قرآنی ما مسلمانان دارد . چنانچه سبک زندگی ایرانی اسلامی را خوب ترویج دهیم باعث بالندگی می شود و علاوه بر اینکه مشکلات جامعه با رشد نهاد خانواده حل خواهد شد، در نهایت هدایت انسان که منظور اصلی دین می باشد محقق می گردد که در این راستا نهادهایی از قبیل مسجد و دانشگاه بایستی نقش محوری را ایفا نمایند.
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز با اشاره به سنخیت فرهنگ ،هنر و صنعت گفت : در هر جامعه ای که از توسعه متوازن برخوردار است ، صنعت ، هنر و فرهنگ با هم توسعه می یابند و در نهایت موجب بالندگی جامعه می شوند .
مهدی بهرامی افزود : ذوب آهن اصفهان همواره مشارکت در برنامه های فرهنگی وهنری و حمایت از اصحاب هنر و فرهنگ را به عنوان مسئولیت اجتماعی خود در اولویت قرار داده است که امیدوارم مراسم امروز فصل جدیدی در توسعه این همکاری ها باشد .
علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز در این مراسم گفت : در هر برهه از زمان که صنایع و کارخانجات از رونق اقتصادی خوبی برخوردار بوده اند ،هنر و فرهنگ نیز رونقی مضاعف پیدا نموده است و امیدواریم این ارتباط خوب وارزشمند که طی سالیان متمادی وجود داشته کماکان به قوت خود ادامه داشته باشد و باعث اعتلای ایران عزیز شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان لنجان نیز از همکاری روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در برگزاری این مراسم قدردانی کرد و گفت : مجموعه بزرگ صنعتی ذوب آهن همواره در ابعاد مختلف فرهنگی و هنری یار و یاور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لنجان بوده است .
فرهاد نیک نام افزود : در این مراسم بدلیل محدودیت مکان وشرایط شیوع بیماری کرونا امکان دعوت از همه هنرمندان را نداشتیم که باید از آنها عذر خواهی نمود و امیدوارم در برنامه های آینده شاهد حضور همه این عزیزان باشیم .
در پایان این مراسم با حضور مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهرستان لنجان و مسئولان ذوب آهن از هنرمندان این شهرستان با اهدای لوح یادبود ، تجلیل شد.
خبر پیشین
ذوب آهن اصفهان پیشگام در تولید صنایع فولادی ساختمانی
خبر بعدی
بانک صادرات ایران، آماده همکاری با ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست