کد خبر: 2090604
صنعت
با تمدید گواهینامه همولوگیشن مطابق با استاندارد DIN ۴۸۸ صورت گرفت

تایید مجوز صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان به کشور آلمان

تایید مجوز صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان به کشور آلمان با تمدید گواهینامه همولوگیشن مطابق با استاندارد DIN ۴۸۸ صورت گرفت.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه همولوگیشن آلمان برای صادرات میلگردهای تولیدی ذوب آهن اصفهان به آلمان  و سایرکشورهای اروپایی، روز ۵ آذر ماه جاری در این شرکت با موفقیت انجام شد.

محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به گستره تولیدات شرکت ذوب آهن اصفهان و برای صادرات این محصولات، دور جدید ممیزی مراقبتی یک روزه تمدید گواهینامه همولوگیشن آلمان توسط الکساندر بایر (Alexander Bauer) سرممیز موسسه پریف اشتال PRÜFSTELLE، در کارگاه‌ها و مدیریت‌های مرتبط انجام شد که با توجه به عدم مشاهده هیچ گونه عدم انطباقی، گواهینامه یاد شده تمدید اعتبار گردید.

جلسه افتتاحیه این ممیزی با حضور مهران قمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و تعدادی دیگر از مدیران، سرپرستان و کارشناسان بخش های مرتبط شرکت برگزار شد.

در این جلسه، مهران قمی ضمن تشکر از کلیه همکارانی که در جهت استقرار و انجام این ممیزی نقش داشتند، ابراز امیدواری کرد که با ادامه تلاش‌ها، تولید محصولات شرکت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و با رعایت تمامی الزامات آن در ذوب آهن اصفهان استمرار داشته باشد.

الکساندر بایر سرممیز موسسه PRÜFSTELLE آلمان در جلسه اختتامیه این ممیزی یک روزه ضمن تشریح جایگاه، کاربردها و حوزه‌های تحت پوشش این گواهینامه، چگونگی انجام ممیزی در قسمت‌های مختلف شرکت را برشمرد.

وی تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق و ابقای شرایط استاندارد DIN۴۸۸ در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد: ممیزی مراقبتی گواهینامه مذکور در ذوب آهن اصفهان با مشاهده اسناد، فرایندها و دستورالعمل های تولیدی ونهایتا بازدید از واحدهای تولیدی و پشتیبانی  با موفقیت انجام و در نتیجه گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار گردید.

لازم به ذکر اســت که ذوب آهن اصفهان اولین دارنده گواهینامــه همولوگیشن در ایران است.

خبر پیشین
تأمین پایدار مواد اولیه ذوب آهن رشد پروژه‌های عمرانی را رقم می‌زند
خبر بعدی
شاخص بورس برای دومین روز متوالی بالا رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست