کد خبر: 2090605
صنعت
معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تأمین پایدار مواد اولیه ذوب آهن رشد پروژه‌های عمرانی را رقم می‌زند

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مواد اولیه، پایه تولید محصولات ارزش افزایی از قبیل ریل، مقاطع فولادی و ... هستند و بنابراین تامین این نهاده های تولید از اهمیت شایان توجهی برخوردار است.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه ایران متافو گفت: ذوب آهن اصفهان بنیان گذار تولید فولاد و معدن کاری در ایران عزیزمان محسوب می‌شود، شرکتی که برای توسعه و شکوفایی زنجیره تولید فولاد کشور نقش بسیار ارزنده ای ایفا نموده است.

وی افزود: طی دهه های گذشته معادن از چرخه تولید این شرکت حذف شدند که این روند آسیب جدی به ظرفیت تولید فولاد در این مجتمع عظیم صنعتی وارد ساخت بنابراین برای تامین پایدار مواد اولیه این شرکت برنامه ریزی خوبی تعریف شده است.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: این مواد اولیه، پایه تولید محصولات ارزش افزایی از قبیل ریل، مقاطع فولادی و … هستند و بنابراین تامین این نهاده های تولید از اهمیت شایان توجهی برخوردار است تا از این مسیر و با رشد روز افزون تولید این محصولات پروژه‌های عمرانی در سطح کشور با توسعه بیشتری همراه شوند.

عسگریان تصریح کرد: طی دوره فعلی تیم مدیریتی خوبی در ذوب آهن اصفهان حضور دارند و این فرصت بسیار مناسبی است که این شرکت به دوران شکوفایی خودش بازگردد و مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از این مجتمع عظیم صنعتی حمایت کامل دارد.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: طی بازدیدی که هیات کشور افغانستان از ذوب آهن اصفهان داشتند مذاکرات و تفاهم‌نامه‌های بسیار خوبی به امضا رسید که زمینه صادرات محصولات و استفاده از پهنه های معدنی غنی کشور افغانستان را برای ذوب آهن فراهم کرده است.

خبر پیشین
رشد تولید محصولات ارزش افزا در ذوب آهن با جدیت دنبال می‌شود
خبر بعدی
تایید مجوز صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان به کشور آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست