کد خبر: 2030101
فرهنگی و اجتماعی
در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان صورت گرفت:

بازدید استاندار اصفهان از آثار روابط عمومی ذوب آهن

استاندار اصفهان در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد، از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان دیدن کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد، از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان از جمله کتاب ها، نشریات، لوح معرفی شهید شاخص جامعه کارگری سال سردار شهید محمد کاظم زاده و لوح معرفی کتاب خورشید اورامانات زندگینامه این شهید گرانقدر بازدید کرد.
وی ضمن  نگارش یادداشت و امضای لوح یادبود این شهید گرانقدر، گفت: شهدا، اسطوره های ایثار هستند و زنده نگه داشتن یاد آنها با آثار مختلف، یکی از مهمترین فعالیت هایی است که روابط عمومی ها باید دنبال کنند.
وی افزود: با نشر آثار و وصیت نامه های شهدای جامعه کارگری، می توان یاد و خاطره آنها را زنده نگه داشت و از زندگی آنها درس گرفت.
محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان بازدید کرد و گفت: روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، از جمله روابط عمومی های فعال استان است که تلاش خوبی برای امیدآفرینی در جامعه انجام می دهد.
وی افزود: در شرایط کنونی باید دستاوردها را به گونه ای اطلاع رسانی کنیم که همه جامعه از آن مطلع شوند چرا که دشمن قصد ایجاد یاس در جامعه دارد و تلاش می کند موفقیت های صنعتی و اقتصادی کشور را ناچیز جلوه دهد.
جان نثاری گفت: صنایعی مانند ذوب آهن اصفهان که به همت تلاشگران و جوانان متخصص خود، دستاوردهای مهم حاصل می کند ، باید به صورت مداوم در رسانه‌ها، حضور داشته باشد و موفقیت های خود را بیان نماید.
انتهای پیام/
خبر پیشین
اکتشاف مجموعه‌های معدنی، اتفاقی بزرگ در حوزه‌ معدنی شرکت سنگ آهن
خبر بعدی
اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان با مشارکت ذوب‌آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست