کد خبر: 2030102
فرهنگی و اجتماعی

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان با مشارکت ذوب‌آهن اصفهان

اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با مشارکت ذوب آهن اصفهان در مرکز همایش های پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، اجلاس بزرگ مدیران روابط عمومی استان اصفهان با مشارکت ذوب آهن اصفهان یک شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان و جمعی از مدیران ، اساتید و دست اندرکاران روابط عمومی استان در مرکز همایش های پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
در این رویداد که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، ذوب آهن اصفهان با ارائه آثار خود در حوزه های مختلف از جمله کتاب و نشریات ، پذیرای بازدید کنندگان بود . همچنین لوح معرفی شهید شاخص جامعه کارگری سال سردار شهید محمد کاظم زاده و لوح معرفی کتاب خورشید اورامانات زندگینامه این شهید گرانقدر از آثار روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز ارائه گردید.
استاندار اصفهان در این اجلاس گفت: روابط عمومی مهمترین حلقه ارتباط مدیریت سازمان با ذی نفعان و کارکنان است و روز به روز جایگاه آن ارتقاء می یابد.
وی افزود: کسانی که در روابط عمومی فعالیت می کنند باید از ویژگی هایی همچون تواضع، شجاعت، قدرت تصمیم گیری، توان تجزیه و تحلیل مسائل سازمان و خلاقیت برخوردار باشند و لذا در انتخاب کارکنان روابط عمومی باید دقت کرد.
سیدرضا مرتضوی گفت: با توجه به فعالیت‌های نظام سلطه در بهره‌‎برداری از رسانه و ارتباطات، باید فرمان جهاد تبیین به درستی در سازمان‌ها دنبال شود و در این زمینه همه مؤثر هستند، این فعالیت هدفمند و درست، امید و حرکت را در جامعه احیا می‌کند و امید و حرکت زمانی در جامعه جاری می‌شود که اخبار درست و مثبت به جامعه مخابره شود و دشمن دقیقاً مقابل این حرکت و جریان در حال فعالیت است.
استاندار اصفهان افزود: امروز نقش روابط‌عمومی‌ها، نقشی راهبردی در تصمیم‌گیری‌ها است، این اهمیت و نقش راهبردی با مرور زمان و اهمیت یافتن رسانه ایجاد شده و ما در حال حاضر در قله آن هستیم.
مرتضوی با اشاره به اینکه بسیاری از تصمیمات و برنامه‌های سازمان نیاز به نقش پررنگ روابط عمومی‌ها دارند، گفت: اگر تصمیمات و برنامه‌‎های سازمان پیوست رسانه‌ای نداشته باشند، ثمرات و امتیازات برنامه به‌طور کامل برای سازمان محقق نخواهد شد.
در این اجلاس نمایندگانی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اداری ، فرمانداری ها و شهرداری های استان نیز در خصوص مسائل و مشکلات روابط عمومی ها سخنرانی کردند.
انتهای پیام/
خبر پیشین
بازدید استاندار اصفهان از آثار روابط عمومی ذوب آهن
خبر بعدی
بخشنامه جامع معدن آماده ابلاغ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست