کد خبر: 01022001
صنعت
مدیرکل استاندارد استان اصفهان:

کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان در منطقه رقیب ندارد

مدیرکل استاندارد استان اصفهان با اشاره به این که کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان در منطقه رقیب ندارد، گفت: با کیفیت محصولات ذوب آهن، می‌توان سهم بزرگی از بازار منطقه را به دست آورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان اصفهان و هیأت همراه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید شرکت با مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل شرکت و تعدادی از معاونین دیدار و گفت‌وگو کرد.
رخصتی در این دیدار با اشاره به این که محصولات فولادی به سبب استفاده در حمل و نقل عمومی و مصارف ساختمانی، باید دارای استاندارد و کیفیت عالی باشند زیرا به امنیت مردم گره خورده است، گفت: محصولات ذوب آهن اصفهان از دیرباز به لحاظ کیفیت و این شرکت در رعایت استانداردهای مربوطه و همچنین تدوین استانداردهای ملی در حوزه صنعت فولاد از شهرت ویژه ای برخوردار است.
وی به شعار “با اطمینان بسازید” ذوب آهن اصفهان اشاره و خاطر نشان کرد: در فرایند تولید محصولات نگاه ذوب آهن اصفهان یک نگاه فرا ملی است زیرا این محصولات با نام تولید ایران صادر می‌شود بنابراین هرگز اجازه نمی‌دهیم به نام میهن عزیزمان کوچکترین خدشه‌ای وارد شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: هرچند استاندارد یک فرایند خارجی است و کشورهای پیشرفته استاندارد بالاتری دارند ولی ذوب آهن اصفهان برای محصولات خود به ویژه در امر صادرات، جدیدترین و سختگیرانه ترین استانداردها را رعایت می‌کند که از همت و تلاش کارکنان این شرکت برای تولید محصولات متنوع و با کیفیت حکایت دارد.
فرمانی نیز ذوب آهن اصفهان را یکی از افتخارات کشور دانست و گفت: این واحد تولیدی یکی از بزرگترین صنایع کشور است که تولیدات آن از سطح کیفی بسیار مطلوبی برخوردار و باعث افتخار استان و کشور است.

وی با اشاره به این که ریل ذوب آهن اصفهان، کیفیت بسیار خوبی را دارا است، افزود: از زمانی که پروانه علامت استاندارد این محصول صادر شده سه مرتبه نمونه برداری انجام گردیده که هر دفعه همه آزمون ها را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
وی با اشاره به این که کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان در منطقه رقیب ندارد، گفت: با کیفیت محصولات ذوب آهن، می توان سهم بزرگی از بازار منطقه را به دست آورد.
شایان ذکر است در این دیدار مدیر کل استاندارد با اهدا لوح تقدیر به مهندس رخصتی از تلاش‌های مدیریت و کارکنان ذوب آهن اصفهان در تولید محصولات استراتژیک با کیفیت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
دوازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران
خبر بعدی
ذوب آهن اصفهان از لحاظ ایمنی و بهداشت، سرآمد صنایع کشور است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست