کد خبر: 010902
صنعت
سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن در دیدار با امام جمعه اصفهان:

فعالیت‌های جهادی اثربخش به پیشرفت ذوب‌آهن اصفهان منجر می‌شود

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن فعالیت‌های جهادی اثربخش که به پیشرفت ذوب آهن اصفهان منجر می‌شود را از اولویت‌های این شرکت برشمرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان به همراه معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت و معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی این شرکت با حضور در دفتر آیت‌الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان، با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار آیت‌الله طباطبایی نژاد با تبریک فرارسیدن سال جدید و آرزوی توفیق برای تلاشگران ذوب آهن اصفهان در این سال، گفت: امید است با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری که سال جدید را با عنوان «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری کردند شاهد شکوفایی بیشتر تولید ملی باشیم .

امام‌جمعه اصفهان با ابراز خرسندی از کاهش مشکلات ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: توجه به امور بازنشستگان اهمیت ویژه‌ای دارد و اهتمام دولت که تا حدودی مشکلات صندوق‌های بازنشستگی را کاهش داده است، در افزایش رضایت این قشر و همچنین در جامعه تاثیرات مثبتی به همراه داشت امروز ارج نهادن به جایگاه آن‌ها یک مسئولیت مهم اخلاقی و اجتماعی است .

در این دیدار ایرج رخصتی، گزارشی از روند تولید ذوب آهن اصفهان و همچنین ثبت رکوردهای تولیدی در بخش‌های مختلف ارائه داد و گفت: فعالیت‌های جهادی اثربخش که منجر به پیشرفت شرکت شود اولویت اصلی ذوب آهن اصفهان است و در این راستا، تولید با نگرش دست‌یابی به ارزش افزوده که سود شرکت را رقم می‌زند، مدنظر قرار دارد.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان، حضور مدیران در کنار تلاشگران در عرصه‌های کاری را یک عامل اصلی برای پیشبرد امور و رفع مشکلات دانست و گفت: برای دست یابی به اهداف سازمان باید از هر فرصتی نهایت استفاده را انجام داد، همچنان که برای تامین مواد اولیه این نگرش جاری شد و روش‌های مختلف به کار برده شد که حاصل آن ثبات و افزایش تولید و ثبت رکوردهای پیاپی بود .

وی با اشاره به این که حل مشکلات بازنشستگان ذوب آهن، همواره مورد توجه مدیران این شرکت بوده است، گفت: امیدوارم در سال جدید با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و تداوم نگرش جهادی، اهداف تولیدی این شرکت حاصل شود.

انتهای پیام/

 

 

خبر پیشین
تولید و توسعه دانش‌بنیان از اولویت‌های ذوب آهن ‌اصفهان است
خبر بعدی
افزایش تولید در ذوب آهن فضای کسب و کار منطقه را رونق می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست