کد خبر: 010901
صنعت
در دیدار با فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) عنوان شد

تولید و توسعه دانش‌بنیان از اولویت‌های ذوب آهن ‌اصفهان است

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: ذوب‌آهن اصفهان که در صنعت فولاد کشور پیشگام است می‌تواند در راستای اقتصاد دانش بنیان گام‌های مهمی بردارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی به همراه تعدادی از مسئولان ذوب آهن با حضور در دفتر سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار سردار فدا پیشرفت‌های اخیر ذوب آهن اصفهان را نوید بخش آینده‌ای روشن برای این شرکت دانست و گفت: صنایع و از جمله ذوب آهن اصفهان با فعالیت‌های جهادی با نگرش علمی می‌توانند در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر بهبود روزافزون تولید ملی گام بردارند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین»، استفاده حداکثری از توان داخلی را در پیشبرد اهداف اقتصادی و صنعتی کشور بسیار مهم دانست و گفت: واحدهای صنعتی و از جمله ذوب‌آهن اصفهان که نقش پیشگامی در صنعت فولاد کشور را دارد، با مهیا کردن فرصت‌های بیشتر برای دانشگاه برای پیاده سازی دانش و کسب تجربه، می‌توانند در راستای اقتصاد دانش بنیان گام‌های مهمی بردارند.

ایرج رخصتی در این دیدار، تلاش جهادگران ذوب آهنی برای بهره گیری حداکثری از توان و دانش داخلی به ویژه در شرایط تحریم را نمونه خودباوری در کشور دانست و گفت: استفاده از تخصص نخبگان و همچنین دانش و تجربه کارکنان و پیشگامان ذوب آهن باعث ایجاد فرصت‌های بسیاری در شرایط تهدیدات ناشی از تحریم شده است و ادامه این روند، آینده‌ای روشن برای این شرکت رقم می‌زند.

وی تولید و توسعه دانش بنیان برای دست یابی به اهداف تولیدی و پیشرفت را از جمله اولویت‌های ذوب آهن اصفهان با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: بهبود و اصلاح فرایندهای تولیدی، تاکید بر بهره وری و رفع مشکلات موجود در این زمینه، جلوگیری از هدر رفت مواد اولیه و انرژی به عنوان سرمایه‌های ملی که در قیمت تمام شده نیز نقش بسیاری دارند و همچنین استفاده از شیوه‌های مختلف برای تامین پایدار مواد اولیه از جمله برنامه‌ها و اهداف اصلی این شرکت در سال جاری است.

انتهای پیام/

 

خبر پیشین
وزارت صمت بر عرضه منظم محصولات تولیدی در بورس کالا تاکید کرد
خبر بعدی
فعالیت‌های جهادی اثربخش به پیشرفت ذوب‌آهن اصفهان منجر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست