کد خبر: 3011902
صنعت

عملکرد موفق ذوب آهن اصفهان در تأمین مواد اولیه در ایام نوروز

ذوب آهن اصفهان موفق شد در ایام تعطیلات نوروز در زمینه تامین مواد اولیه و حمل این مواد با وجود محدودیت های ترافیکی این ایام موفق عمل کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علی نصیری معاون بازرگانی ذوب‌آهن اصفهان گفت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، در ایام تعطیلات نوروز (۱۵ روز اول سال) مواد اولیه مورد نیاز این مجتمع صنعتی از جمله سنگ آهن به میزان ۵۶۴۱۱ تن و زغال سنگ به میزان ۴۷۶۶۹ تن و کک وارداتی به میزان ۲۰۷۵۶ تن تامین و تحویل شد که به نسبت سال های گذشته در این ایام بی سابقه است.

معاون بازرگانی ذوب آهن اصفهان همچنین از موفقیت این مجتمع عظیم صنعتی در بارگیری ۱۱۱هزار تن سنگ‌‌آهن از مبداء سنگان به این شرکت طی سه ماهه پایانی سال ۱۴۰۲ توسط بخش حمل و نقل ریلی با ۱۶۷۲ واگن خبر داد.

دکتر علی نصیری این دستاورد را نتیجه استقرار نماینده ویژه حمل در منطقه و زحمات و تلاش شبانه‌روزی بخش حمل و نقل شرکت و همکاران مستقر در منطقه برای حمل‌و نقل جاده‌ای و ریلی دانست و اظهار داشت: تحویل سکو بارگیری سنگ‌آهن در تاریخ چهارم تیرماه سال گذشته انجام شد و شروع بارریزی در سکو ۲۸ تیرماه و بارگیری ریلی نیز در تاریخ ششم مهرماه سال قبل به انجام رسید.

خبر پیشین
تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
خبر بعدی
صادرات حدود ۷.۶ میلیارد دلاری محصولات زنجیره فولاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست