کد خبر: 90802
صنعت
معاون تجهیزات مکانیکی بخش فولاد سازی خبر داد

تعمیرات اساسی کنتیواتل شماره ۳۹ کارگاه شمش فولادسازی ذوب‌آهن اصفهان

تعمیرات اساسی کنتیواتل شماره ۳۹ کارگاه شمش از ۲۰ آبان ماه آغاز شد و پس از ۵ روز اجرای این تعمیرات ۲۴ آبان ماه به مدار تولید پیوست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علی بزاز اصفهانی معاون تجهیزات مکانیکی بخش فولادسازی با اعلام این خبر اظهار کرد: کنتیواتل ۳۹ در کارگاه شمش وظیفه چرخاندن شمش‌ها را برای تمیزکاری و کنترل ظاهری و بررسی عیوب احتمالی بر عهده دارد.

وی گفت: این تعمیرات با همکاری و مشارکت مدیریت‌های برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات مکانیک و تعمیرات و نو سازی راه و ساختمان در شرایط ایمن و بدون هیچگونه حادثه انسانی و تجهیزاتی انجام شد.

محمدی مهندس ارشد مکانیک تعمیرات ایستگاه‌های ریخته گری ۳ و۶  گفت: در این تعمیرات نزدیک به ۳۸ تن قطعات و تجهیزات دمونتاژ، سرویس و یا تعویض گردید و برای انجام بخشی از این تعمیرات نیاز به ریخته گری دو عدد شمش ۲۴ متری با مقطع ۲۵۰Ï۳۲۰ میلی متر بود که با همکاری سرپرست کارگاه‌های ریخته‌گری و شمش این شمش‌ها قبل از تعمیرات، ریخته گری شد و مورد استفاده قرار گرفت.

به گزارش ذوب ۲۴، همکاران برق بخش، کارگاه شمش، ایمنی فنی، سفارشات بخش، دفتر فنی و رانندگان جرثقیل و نظافت صنعتی بخش فولادسازی نیز در اجرای این تعمیرات مشارکت و حضور فعال داشتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب‌آهن قادر به تأمین بخشی از نیاز ارزی کشور است
خبر بعدی
ذوب‌آهن- آلومینیوم؛ دوئل دوستانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست