کد خبر: 2091201
فرهنگی و اجتماعی
با استقبال گسترده خانواده‌های ذوب آهنی برگزار شد:

بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن شستا در ذوب آهن اصفهان

مرحله مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآنی خانواده بزرگ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ۷ و ۸ آذر ماه جاری در ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مراسم افتتاحیه مسابقات سراسری قرآن شستا که با استقبال گسترده خانوادههای ذوب آهنی همراه بود، با حضور آیت اله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ،آرش شفیعی سرپرست معاونت سرمایه های انسانی و توسعه مدیریت، جمعی از دیگر مدیران و شرکت کنندگان مسابقات در محل باشگاه فجر برگزار شد.
آیت اله رهبر در این مراسم طی سخنانی ضمن تشکر از هیئت اجرایی و شرکت کنندگان این مسابقات، به عظمت قرآن و اهمیت تعلیم وتعلم آن در بین مسلمانان اشاره کرد و یادآور شد: قرآن کریم معجزه جاویدان پیامبر بزرگ اسلام(ص) و بیان کننده تمام معارف، نیازها و خواسته های مردم جهان در طول تاریخ است.

وی افزود: کلید اسرار و بیان کننده مفاهیم قرآنی وجود بزرگوار ائمه (ع) و به ویژه مولی الموحدین حضرت امام علی (ع) است که قرآن ناطق است.

در فرایند اجرایی مسابقات برگزار شده، شرکت کنندگان با اعلام آمادگی و ثبت نام در رشته های اعلامی که شامل حفظ کل قرآن کریم و جزءهای کمتر، رشته های تحقیق، قرائت و ترتیل، مفاهیم، اذان و نهج البلاغه می شد به رقابت پرداختند.

پدرام کیانی معاون مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت در این زمینه گفت: در جدید ترین برنامه های فرهنگی و قرآنی با هماهنگی شورای فرهنگی شرکت، ضمن اطلاع رسانی برنامه، دستورالعمل و زمان بندی بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآنی سازمان تامین اجتماعی کشور(شستا) به همکاران ذوب آهنی، ۵۰۰ نفر از همکاران و اعضای خانوادهای شان در دو گروه مردان و زنان و گرو ه های سنی مختلف در این مسابقات حاضر شدند. در مسابقات مذکور ۷ نفر ذوب آهنی در رشته حفظ کل قرآن کریم حضور داشتند که ۶ نفر ازآن ها از بین خانم ها بودند.

حجت الاسلام حمید اکبری مجری برگزاری این مسابقات نیز با اشاره به برقراری آموزش ها و برنامه های قرآنی شرکت در طول هر سال و از جمله ماه مبارک رمضان گفت: داوری مسابقات حاضر توسط اساتید و مربیان قرآنی دارالقرآن الکریم استان اصفهان انجام شد.

وی افزود: برندگان مرحله مقدماتی این مسابقات در تمامی رشته ها به زودی اعلام و جوایز آن نیز به برندگان تقدیم خواهد شد.

در ادامه مسابقات و در مرحله دوم، این برندگان در مسابقات بعدی که با حضور برگزیدگان دیگر واحدهای سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود به رقابت می پردازند.

در سومین مرحله نیز، برندگان مرحله دوم با شرکت کنندگان مسابقات قرآنی در سطح کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به رقابت خواهند پرداخت.

خبر پیشین
هفته نامه آتشکار – شماره ۱۴۰۴
خبر بعدی
تداوم روند صعودی بورس با رشد ۳۳ هزار واحدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست