کد خبر: 62204
صنعت
وزیر راه و شهرسازی:

ذوب‌آهن اصفهان یاری‌رسان دولت در تأمین مسکن است

وزیر راه و شهرسازی گفت: ذوب آهن ‌اصفهان و محصولات آن یاری‌رسان دولت در تامین مسکن برای هموطنان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و مشارکت ذوب‌آهن اصفهان و شرکت‌های داخلی و خارجی، ۲۲ شهریورماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.

رستم  قاسمی وزیر راه و شهرسازی از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در این نمایشگاه بازدید کرد و با توضیحات کارشناسان و مسئولان غرفه در جریان آخرین تحولات و دستاوردهای تولیدی ذوب‌آهن اصفهان از جمله ریل راه‌آهن قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی، ذوب آهن‌اصفهان و محصولات آن را یاری‌رسان دولت در تامین مسکن برای هموطنان برشمرد و ضمن آگاهی از انواع تولیدات و مشکلات و محدودیت‌های تولیدی ذوب‌آهن اصفهان بر رفع مشکلات تامین مواد اولیه این شرکت تاکید کرد.

محمود محمود زاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی نیز ضمن بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگار آتشکار با قدردانی از زحمات کارکنان ذوب آهن اصفهان در تولید و تامین نیازهای اولیه مسکن در کشور به پروژه ساخت هر سال یک میلیون مسکن در کشور اشاره کرد و افزود: وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارد که با پیش خرید تولیدات این شرکت در تامین مالی این شرکت همکاری کند.

وی گفت: وزارت راه و شهر سازی درصدد است که با هماهنگی دیگر سازمان‌های مرتبط به کاهش قیمت تمام شده تولیدات ذوب آهن اصفهان کمک کند تا از این طریق هم این شرکت و هم مصرف کنندگان منتفع شوند.

گفتنی است؛ بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان که تا ۲۵ شهریور ماه دایر خواهد بود با استقبال و حضور فعال شرکت‌های داخلی و خارجی به منظور ارائه آخرین دستاوردها و فن آوری‌های صنعت ساختمان جهان و تعاملات بازرگانی و تبادل نظر صاحب نظران در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
برداشت ذوب‌آهن از آب زاینده‌رود تا ۳ سال آینده کاهش می‌یابد
خبر بعدی
ذوبی‌ها واکسن کرونا تزریق کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست