کد خبر: 81202
بورس
بورس در ۱۲ آبان

افزایش بیش از ۲۲ هزار واحدی شاخص کل بورس

در جریان معاملات امروز (چهارشنبه، دوازدهم آبان ماه)، شاخص کل بورس تهران با افزایش ۲۲ هزار و ۳۵۳ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۹۸ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۷ هزار و ۷۲۷ واحد افزایش، به رقم ۳۷۴ هزار و ۳۵۳ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، برپایه معاملات آخرین روز معاملاتی هفته، بیش از ۵ میلیارد و ۲۹۰ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۱ هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول افزایش ۲۱ هزار و ۳۲۵ واحدی و شاخص بازار دوم، افزایش ۲۹ هزار و ۴۶۵ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه شیمیایی با ۳۷ هزار و ۷۱۷ معامله به ارزش ۳ هزار و ۳۵۶ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۵۱ هزار و ۸۶۰ معامله به ارزش ۳ هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۳۴ هزار و ۳۷۳ معامله به ارزش ۳ هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال، گروه فرآورده های نفتی با ۳۵ هزار و ۲۲۷ معامله به ارزش ۲ هزار و ۳۱۵ میلیارد ریال و گروه کانه فلزی با ۲۲ هزار و ۱۳۱ معامله به ارزش یک هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با یک هزار و ۹۰۷ واحد، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با یک هزار و ۲۲۲ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با یک هزار و ۱۹۵ واحد، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با یک هزار و ۱۴۵ واحد و شرکت ملی صنایع مس ایران با یک هزار و ۱۰۱ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، گروه پاکشو با ۲۴ واحد، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با ۱۴ واحد، شرکت کابل البرز با ۸ واحد، شرکت تولید نیروی برق آبادان با ۶ واحد و شرکت واسپاری ملت با ۵ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
افزایش ۲ درصدی صدور پروانه اکتشاف معدن
خبر بعدی
صنایع تایید کنند، مدرک کارشناسی ارشد می‌دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست