کد خبر: 61002
ورزش
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن:

ذوب‌آهن را به جایگاه واقعی برمی‌گردانیم/ به گواه کارشناسان تارتار از مربیان موفق ایران است

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: امیدواریم با تارتار که به گواه کارشناسان از مربیان موفق ایران است نتیجه خوبی در لیگ آینده بگیریم و ذوب‌آهن را به جایگاه واقعی خود برگردانیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مجتبی فریدونی در مراسم معارفه مهدی تارتار به عنوان سرمربی باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: به بازیکنان جدید که باشگاه پیوستند و تعدادشان کم هم نیست خوش‌آمد می گویم، آنها اگر اکثریت نباشند در بین بازیکنان اقلیت هم نیستند.

وی با بیان اینکه دو سال اخیر برای هواداران و باشگاه ذوب آهن روزهای خوبی نبود، افزود: در لیگ بیستم تا روزهای آخر فشار داشتیم و واقعاً روزهای تلخی را سپری کردیم، حتی رقبای ذوب آهن نیز می‌خواهند این تیم را قوی ببیند زیرا رقابت با رقیب ضعیف برای آنها سخت است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ادامه داد: در تیم فوتبال ایرادات و اشکالاتی داشتیم که برای ترمیم آن کار را خیلی زود شروع کردیم، متأسفانه تیم از لحاظ مهره در سال قبل شرایط خوبی را تجربه نکرد و در اول فصل بازیکنان ضعیفی جذب شدند که سعی در ترمیم این مشکل داشتیم.

وی تاکید کرد: البته خیلی وقت‌ها تیم خوب بازی کرد، اما نتیجه حاصل نشد که باعث فشار روانی شد و این فشار روانی باعث مشکل در نتیجه گیری در بازی‌های بعدی داشت که در این راه شرایط داوری نیز تأثیرگذار بود تا دو فصل ناموفق داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه شرایط نامناسب در بستن تیم دلیل اصلی شرایط بد گذشته بود، اضافه کرد: بلافاصله بعد از لیگ با همدلی هیئت مدیره با آقای تارتار به توافق رسیدیم که به گواه کارشناسان یکی از مربیان موفق ایران است.

وی با اشاره به عملکرد مثبت تارتار در تیم‌های قبلی وی تصریح کرد: امیدواریم در ذوب آهن و اصفهان که شرایط بهتری از تیم‌های قبلی تارتار دارد نتیجه خوبی بگیریم و بتوانیم ذوب آهن را به جایگاه واقعی این باشگاه برگردانیم و روزهای خوبی را سپری کنیم.

فریدونی در خصوص نحوه جذب بازیکنان جدید ابراز داشت: تمامی این بازیکنان با لیست شخص آقای تارتار و نظر مستقیم او جذب شدند، من در دوره‌های قبل نیز عضو هیئت مدیره بودم اما امسال اولین بار است که هیچ بازیکنی سفارشی به تیم نیامده است و همه با ملاک فنی و معرفی تارتار آمدند.

وی با اشاره به استقرار مدیران ذوب آهن در تهران برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید گفت: بعد از ارائه لیست توسط تارتار در دو روز اول حتی در روز تاسوعا در تهران بودیم که ۸۰ درصد کار اصلی نقل و انتقالات در همان دو روز انجام شد که کمیته نقل و انتقالات درباره نحوه مذاکره تصمیم می‌گرفت.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: تیم پنج نفره کمیته نقل و انتقالات وظیفه مذاکرات را به عهده داشت که شامل افراد حقوقی و اقتصادی بود و مذاکرات به هیچ عنوان فردی نبوده و تمام عقد قرادادها در ساختمان باشگاه ذوب آهن در تهران بود.

وی با بیان اینکه جذب این بازیکنان اقدام خوبی بود، تصریح کرد: خیلی اتفاق خوبی بود که در روزهای اول خرید بازیکنان انجام شد زیرا هر چه از نقل و انتقالات می‌گذرد وسواس ما بیشتر می‌شود و پیشنهادات واقعی و غیر واقعی به بازیکنان ارائه می‌شود که باعث می‌شود در آخر نقل و انتقالات خرید سخت باشد.

فریدونی تاکید کرد: امیدواریم باشگاه ذوب آهن فصل خوبی را سپری کند و نگرانی‌های دو سال گذشته در بین هوادارن این تیم نباشد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب‌آهن با بازیکنان جوان امروز به مسیر قدرت برمی‌گردد
خبر بعدی
محسن زیوه عضو هیئت مدیره ذوب‌آهن شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست