کد خبر: 2082301
صنعت
طی 7 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل صورت گرفت

رشد ۶۰ درصدی صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان

با برنامه ریزی‌ها و پیگیری‌های انجام شده از ابتدای سال تا کنون صادرات میلگرد ذوب آهن اصفهان نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۶۰ درصد رشد داشته است.
میلگرد
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمد نورانیان راد مدیر بازاریابی و صادرات ذوب آهن اصفهان در خصوص اقدامات و برنامه های انجام شده که منجر به افزایش صادرات میلگرد شده است، گفت: عمده ترین برنامه، انجام تحقیقات میدانی و تحقیقات بازار، حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی است که در دستور کار این مدیریت قرار داشته و دارد.
وی افزود: بر اساس تحقیقات میدانی انجام شده در بازارهای هدف، نیازهای مشتریان و همچنین مشتریان نهایی شناسایی و بر اساس تحقیقات بازار انجام شده و انجام تحلیل های مرتبط، بازاریابی محصولات انجام گردیده است. از دیگر اقدامات قابل توجه صورت گرفته در این راستا برنامه ریزی تولید متناسب با نیاز بازار با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و با همکاری سایر حوزه ها در شرکت می باشد.
مدیر بازاریابی و صادرات ذوب آهن اصفهان گفت: باید در نظر داشت که محصولات ذوب آهن اصفهان از کیفیت بالایی برخوردارند. در این میان ذوب آهن تنها دارنده گواهینامه بین المللی کیفیت محصولCARES  در کشور و اولین شرکت دارنده گواهینامه همولوگیشن می باشد. این گواهینامه‌ها نشان بالاترین سطح کیفیت تولید محصول میلگرد در دنیا هستند.
وی در پاسخ به این سوال که جایگاه ذوب آهن اصفهان در میان رقبا و در بخش صادرات میلگرد چگونه است، گفت: در سال گذشته ذوب آهن با داشتن سهم ۶ درصدی از میزان صادرات کشور در محصول میلگرد از صدرنشینان صادرات این محصول محسوب می شد، در هفت ماهه امسال نیز سهم ما از صادرات میلگرد به میزان قابل توجهی افزایش داشته است.
شایان ذکر است این اتفاق مهم مرهون تلاش همه همکاران در مجتمع عظیم ذوب آهن اصفهان می باشد.
خبر پیشین
ماهنامه فولاد – شماره ۲۸۵
خبر بعدی
صدور مجدد گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت – آموزش در ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست