کد خبر: 90805
صنعت
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

کارکنان ذوب آهن اصفهان افتخار ما هستند

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان اینکه کارکنان ذوب آهن اصفهان افتخار ما هستند، گفت: با توانمندی و قابلیت‌هایی که در کارکنان ذوب آهن سراغ دارم آن‌ها می‌توانند نیاز کشور را به فولادهای سخت و آلیاژهای خاص برای صنعت حفاری تولید کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، همایش و نمایشگاه المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس) با حضور  سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و مشارکت ذوب آهن اصفهان، شرکت‌های بزرگ داخلی و فعالان اقتصادی ۸ آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش گشایش یافت.

سعید محمد با حضور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان به کیفیت ریل تولیدی این شرکت اشاره کرد و گفت: پیش از تولید این محصول استراتژیک توسط ذوب‌آهن اصفهان مجبور بودیم ریل های بی کیفیت با نرخ بالا وارد کنیم.

وی تأکید کرد: ذوب آهن اصفهان با تولید انواع ریل با کیفیت موجبات برون رفت از عمده چالش‌های موجود در توسعه راه آهن و ناوگان حمل و نقل ریلی را فراهم آورد.

محمد با بیان اینکه کارکنان ذوب آهن اصفهان افتخار ما هستند افزود: با توانمندی و قابلیت‌هایی که در کارکنان ذوب آهن سراغ دارم آن‌ها می‌توانند نیاز کشور را به فولادهای سخت و آلیاژهای خاص برای صنعت حفاری تولید کنند.

مشاور رئیس جمهور اذعان داشت: تجربه همکاری های ما در بحث پروژهای ریلی نشان داد ذوب آهن اصفهان قادر است بخش عمده‌ای از نیاز های کشور را به محصولات استراتژیک فولادی تامین کند.

به گزارش ذوب ۲۴، ذوب‌آهن اصفهان در این نمایشگاه با دایر کردن غرفه‌ای، قابلیت‌ها، اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود را به سرمایه‌گذاران، فعالان بازارهای پولی و سرمایه و متولیان پروژه های سرمایه پذیر کشور ارایه می‌کند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم
خبر بعدی
 اتلاف ۲۵ درصد ظرفیت تولید فولاد/ خسارت ۱۰ میلیارد دلاری به صنایع آهن و فولاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست