کد خبر: 90804
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه با توجه به باخت هفته قبل مقابل فولاد خیلی مصمم هستیم، گفت: همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اظهار کرد: طبیعتا بازی برابر تیم آلومینیوم اراک نمی‌تواند آسان باشد و این تیم در هفته‌های گذشته نتایج خوبی کسب کرده ولی ما هم تیمی هستیم که همیشه برای بردن بازی می‌کنیم.

وی افزود: تنها تیمی که در جدول رده‌بندی مساوی ندارد تیم ما است چون اعتقاد من بر این است که سه امتیاز خیلی به بالا آمدن در جدول کمک می‌کند. با توجه به شرایط سال گذشته ذوب آهن خیلی دوست داریم نسبت به سال گذشته در جدول صعود داشته باشم و این بردهای سه امتیازی خیلی به ما کمک می‌کند.

سرمربی ذوب آهن درباره آلومینیوم گفت: تیم آلومینیوم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و این تیم در یک سوم میانی پرس خوبی انجام می‌دهد و از حمله‌های سریع به خوبی استفاده می‌کند، از اشتباهات تیم حریف نهایت بهره را می‌برد و به گل می‌رسد. در تمرینات روی این تاکتیک کار کردیم و امیدوارم که بچه‌هایمان روز کم اشتباهی داشته باشند با بتوانیم به هدفمان که کسب سه امتیاز است برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که دو تیم فردا محتاطانه بازی خواهد کرد، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم دو تیم محتاط بازی کنند چون تیم آلومینیوم هم از تیم‌های صدرنشین است و دوست ندارد از کورس عقب بماند و برای سه امتیاز بازی می‌کند و ما هم با توجه به باخت هفته قبل مقابل فولاد خیلی مصمم هستیم که با به دست آوردن سه امتیاز بیرون خانه جبران کنیم و به شرایط خوبی در جدول برگردیم.

تارتار در مورد مصدوم و محروم‌های این تیم برای بازی فردا توضیح داد: محروم نداریم ولی یکی دو مورد مصدوم هست که جزئی هستند. یکی دو مورد سرماخوردگی هم هست که پزشکان تلاش می‌کنند که به بازی برسند.

وی در پایان در خصوص حضور تماشاگران در استادیوم ها عنوان کرد: طبق آخرین اخباری که دارم احتمالا ورود هواداران به ورزشگاه ها با رعایت پروتکل ها آزاد شود و این خوشحال کننده است و جذابیت به فوتبال برمی‌گردد و شور و اشتیاق در ورزشگاه ها حاکم می‌شود. امیدوارم مردم خوب کشور و هواداران در امر واکسیناسیون خیلی خوب عمل کنند و جدی بگیرند و با رعایت پروتکل‌ها وارد ورزشگاه‌ها شوند و فاصله‌ها را رعایت کنند تا خدایی نکرده شاهد از دست رفتن عزیزانمان در کشور نباشیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب‌آهن- آلومینیوم؛ دوئل دوستانه
خبر بعدی
کارکنان ذوب آهن اصفهان افتخار ما هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست