کد خبر: 101405
بورس
بورس کالا اعلام کرد

ذوب‌آهن در رده ششم برترین شرکت‌های بورس کالا

شرکت ذوب آهن اصفهان با فروش ۲۱ هزار و ۳۸۵ تن میلگرد و تیرآهن در بورس کالا بیش از ۳ هزار میلیارد ریال رقم زد و در جایگاه ششم برترین شرکت‌های بورس کالا قرار گرفت.
بورس کالا

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، براساس ارزش فروش محصولات شرکت‌ها در بخش داخلی بازار فیزیکی بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب شرکت ملی صنایع مس ایران، فولاد هرمزگان جنوب، فولاد خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان، پتروشیمی تندگویان، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت تهران (تندگویان)، پتروشیمی امیرکبیر، پالایش نفت بندرعباس و جهان فولاد سیرجان در جمع ۱۰ شرکت برتر بورس کالا قرار گرفتند.

شرکت ملی صنایع مس ایران با ثبت معامله ۳۳۲۰ تن محصول مس کاتد، سولفور مولیبدن و مس کم عیار ارزشی معادل ۵ هزار میلیارد ریال را به ثبت رساند و در صدر ایستاد و برترین شرکت به لحاظ ارزش معاملات بازار فیزیکی بورس کالا در هفته‌ای که گذشت شد.

سپس شرکت فولاد هرمزگان جنوب با فروش ۳۰ هزار تنی تختال C به ارزش نزدیک به ۴۴۴۷ میلیارد ریال در جایگاه دوم ایستاد.

شرکت فولاد خوزستان با ثبت معامله ۲۹ هزار تن تختال C و شمش بلوم ارزش ۴۰۸۲ میلیارد ریالی را رقم زد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۲۰۰ تن ورق رنگی و ورق گالوانیزه ارزشی بیش از ۳۳۷۸ میلیارد ریال را رقم زد و بعد از فولاد خوزستان در جایگاه چهارم ایستاد.

پس از آن شرکت پتروشیمی تندگویان با ثبت معامله ۱۱ هزار و ۲۳۸ تن انواع گرید‌های پلی اتیلن ترفتالات و نخ پلی استر به ارزش بیش از ۳۲۰۰ میلیارد ریال پنجم شد.

شرکت ذوب آهن اصفهان با فروش ۲۱ هزار و ۳۸۵ تن میلگرد و تیرآهن بیش از ۳ هزار میلیارد ریال را رقم زد و در جایگاه ششم قرار گرفت.

پس از ذوب آهن نیز شرکت پالایش نفت تهران (تندگویان) با ثبت معامله ۲۹ هزار تن انواع وکیوم باتوم، لوب کات سبک و سنگین و گوگرد گرانوله موفق به ثبت ارزش ۲۷۱۲ میلیارد ریالی شد و جایگاه هفتم را به خود اختصاص داد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر با دادوستد ۸۲۲۰ هزار تن پلی اتیلن سبک و سنگین به ارزش ۲۶۰۶ میلیارد ریال رتبه هشتم را کسب کرد و بعد از آن پالایش نفت برندعباس با ثبت معامله ۳۰ هزار تن وکیوم باتوم به ارزش ۲۴۴۷ میلیارد ریال در جایگاه نهم جای گرفت.

شرکت جهان فولاد سیرجان با فروش ۱۹ هزار و ۲۰۰ تن شمش بلوم و سبد میلگرد ارزشی بیش از ۲۴۲۶ میلیارد ریالی را به ثبت رساند و دهم شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
پیروزی آسمان‌خراش‌های ذوب‌آهن در دیداری معوقه
خبر بعدی
تامین ماشین آلات و زیرساخت از مشکلات بهره‌برداران واقعی معادن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست