کد خبر: 81005
فرهنگی و اجتماعی
امروز برگزار شد

گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در ذوب‌آهن اصفهان

آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل، معاونان، مدیران و جمعی از همکاران شرکت، در محل یادمان شهدای گمنام ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در حاشیه این آیین با بیان این‌که پدافند غیرعامل مجموعه‌ای از اقدامات غیرمسلحانه است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات است، اظهار کرد: مباحث و مسایل پدافند غیرعامل در مجموعه بزرگی مانند ذوب آهن اصفهان مصادیق زیادی دارد که خوشبختانه در سال‌های اخیر جنبه‌های مختلف پدافند غیرعامل در این شرکت مورد توجه قرار گرفته است.

وی توجه به مسایل شیمیایی، سایبری و … در ذوب آهن را برای مصون سازی در مقابل اقدامات دشمن برشمرد و افزود: در کمیته پدافند غیرعامل شرکت که با حضور معاونان و مدیران مرتبط برگزار می‌شود با شناخت ریسک‌ها برای هجوم و تهدید احتمالی دشمن برنامه‌ریزی کرده و با پیش بینی‌های لازم اقدامات پیشگیرانه را به عمل می‌آوریم.

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از تعریف، طراحی و اجرای پروژه‌های ایمن‌ساز در این شرکت خبر داد و افزود: ذوب آهن اصفهان قطعات، فن‌آوری و تجهیزات زیادی را از نقاط گوناگون دنیا خریداری می‌کند که برای اطمینان از عدم سوء استفاده و بهره برداری دشمن از طریق این تجهیزات، مدیریت فن‌آوری و اطلاعات با همکاری و هماهنگی بخش سایبری مدیریت حراست، اقدامات پیشگیرانه را به عمل می آورند.

وی تأکید کرد: بهره مندی شرکت از شبکه‌های گسترده سازمانی و تجهیزات مدرن، این ضرورت را ایجاد کرده که در خصوص پیشگیری و ایمن سازی، ذوب آهن اصفهان در مقابل تهدیدهای احتمالی دشمن بسیار خوب اقدام کند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
پیراهن سبز بر تن بورس
خبر بعدی
بورس دوم، کمک‌رسان عرضه کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست