کد خبر: 81004
بورس
بورس در ۱۰ آبان

پیراهن سبز بر تن بورس

در جریان معاملات امروز (دوشنبه، دهم آبان ماه)، شاخص کل بورس تهران با افزایش ۲۱ هزار و ۱۱۴ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۶۱ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۳ هزار و ۱۲۲ واحد افزایش، به رقم ۳۶۳ هزار و ۱۰۵ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، برپایه معاملات سومین روز هفته، بیش از ۴ میلیارد و ۴۳۷ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۳۴ هزار و ۳۸۳ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد.

شاخص بازار اول افزایش ۲۲ هزار و ۶۶۰ واحدی و شاخص بازار دوم، افزایش ۱۹ هزار و ۹۱۴ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه خودرو با ۳۹ هزار و ۷۵۸ معامله به ارزش ۲ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال، گروه فلزات اساسی با ۴۴ هزار و ۲۲۳ معامله به ارزش ۲ هزار و ۸۳۵ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۳۷ هزار و ۲۱۲ معامله به ارزش ۳ هزار و ۶۱ میلیارد ریال، گروه فرآورده های نفتی با ۲۴ هزار و ۱۶۳ معامله به ارزش ۲ هزار و ۳۳ میلیارد ریال و گروه کانه فلزی با ۲۴ هزار و ۲۹۵ معامله به ارزش یک هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۳ هزار و ۵۷ واحد، شرکت ملی صنایع مس ایران با ۲ هزار و ۳۳۵ واحد، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر با یک هزار و ۴۴۰ واحد، شرکت پالایش نفت اصفهان با ۹۲۵ واحد و شرکت پالایش نفت بندرعباس با ۹۰۱ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت خدمات انفورماتیک با ۱۴۲ واحد، گروه دارویی برکت با ۱۱۸ واحد، شرکت آسان پرداخت پرشین با ۵۱ واحد، شرکت صنایع سیمان دشتستان با ۴۷ واحد و شرکت آلومینیوم ایران با ۴۰ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
تامین و تولید ریل برای داخل کشور در اولویت است
خبر بعدی
گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در ذوب‌آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست