کد خبر: 01021903
صنعت
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی:

تعامل با مجتمع عظیم ذوب‌آهن در اولویت مسئولان منطقه است

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت ذوب آهن اصفهان و تعالی این شرکت که اشتغال‌زایی را در پی دارد، موجب رونق اقتصادی و توسعه منطقه است و قطعاً حل نشدن مسائل و مشکلات این شرکت می‌تواند تبعات منفی برای شهرستان داشته باشد بنابراین تعامل با این مجتمع عظیم صنعتی در اولویت مسئولان منطقه است. 
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در دیدار حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی و ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان، بر مسائلی همچون توسعه همکاری‌های دوجانبه در جهت رفع مشکلات منطقه و کارخانه ذوب آهن، توسعه فعالیت‌های مشارکتی در حوزه‌های مختلف و افزایش تعامل و همفکری بین مسئولان به منظور هم افزایی توانمندی‌ها تاکید شد.
رجایی در این دیدار، یکی از مسائل مهم کشور و همچنین شهرستان لنجان را اشتغال دانست و گفت: حل این مشکل که از طریق تعامل بیشتر با صنایع و سازمان‌های منطقه امکان پذیر است و در ابعاد اجتماعی و فرهنگی نیز تاثیرات سازنده‌ای دارد.
وی افزود: پیشرفت ذوب آهن اصفهان و تعالی این شرکت که اشتغال‌زایی را در پی دارد، موجب رونق اقتصادی و توسعه منطقه است و قطعاً حل نشدن مسائل و مشکلات این شرکت می‌تواند تبعات منفی برای شهرستان داشته باشد لذا تعامل با این مجتمع عظیم صنعتی در اولویت مسئولان منطقه است.
ایرج رخصتی نیز در این دیدار بر همکاری و تعامل بیشتر ذوب آهن اصفهان نسبت با منطقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مهم این سازمان تاکید کرد و گفت: برای کمک به رونق اقتصادی بیشتر در لنجان، تلاش می‌شود تا حد ممکن نیازهای خود را از طریق این منطقه تامین کنیم.
وی رویکرد مسئولان شهرستان لنجان نسبت به ذوب آهن اصفهان را سازنده و تعاملی دانست و گفت: در فضای صمیمانه و با هدف خدمت به مردم، می‌توان نتایج مثبتی حاصل کرد.
انتهای پیام/
خبر پیشین
تولید ۳ میلیون تن چدن، هدف ذوب‌آهن در سال ۱۴۰۱
خبر بعدی
حضور ذوب آهن اصفهان در همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست