کد خبر: 122201
فرهنگی و اجتماعی

پیام مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز شهدا

ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز شهدا پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، در متن پیام ایرج رخصتی به مناسبت روز گرامیداشت شهدا آمده است:

سلام بر شهیدان، سلام بر سرهای به سامان عشق رسیده و از تن عافیت دل بریده

سلام بر قطرات خون بر لب‌های تسبیح گویان عارف

و سلام برمسافرانی که در جستجوی گمنامی، به ملکوت «عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» رسیده اند

شهداء مردان میدانی بودند که دل را به جهانی فراتر از این عالم خاکی سپردند، عشق معنویشان را به فراسوی عقل های منطق بین و چشمان ظاهرنگر پیوند زدند، دست افشان و پای کوبان و با قامتی افراشته و استوار مرگ را به سخره گرفتند و چه خوش، جان و دل را در راه آرمان های خود به پیشگاه معبود ارزانی داشتند.

آری، شهداء با باران زلال خونشان کویر شوره زار غفلت را به گلستان رهایی، آزادگی و آزادی خواهی مبدل ساختند تا خون پاکشان از چشمه سارهای خروشان عشق بجوشد و دیار وجود آزادی خواهان را سیراب نماید.

ما مفتخریم در ذوب آهن اصفهان که بیش از ۱۶ هزار ایثارگر دوران دفاع مقدس و ۲۹۰ همکار شهیدمان، رسالتی بزرگ از جنس دانایی، تلاش و حرکت با گام های استوار و بلند در مسیر انقلاب را بر دوش ما نهادند. مسئولیتی که هر زمان و مکان و در لحظه لحظه زندگی مان ساری و جاری است و خواهد بود و به جد و از ژرفنای وجودمان معتقدیم، فریاد همیشه رسای شهیدان در ثانیه ثانیه زمان طنین انداز است چرا که این فریاد ریشه در «هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا دارد و تا گسترده ترین میدان موعود ادامه خواهد داشت.

فرصت را مغتنم می شمارم، فرارسیدن ۲۲ اسفند؛ سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را گرامی می دارم و این روز را  به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت شریف ایران، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به ویژه خانواده های جلیل القدر شهداء والامقام ذوب آهن اصفهان که با پایداری و شکیبایی، صبر و صلابت و بصیرت،  بیرق پر افتخار شهادت را بر دوش گرفته اند تبریک تهنیت می گویم.

خبر پیشین
افزایش استخراج مواد معدنی به ۷۰۰ میلیون تن تا سال ۱۴۰۴
خبر بعدی
دریافت گواهینامه CARES برای صادرات به کشورهای منطقه بریتانیا و حوزه خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست