کد خبر: 80304
بورس
بورس در سوم آبان‌

فلزات اساسی صدرنشین گروه‌های بورسی

در جریان معاملات امروز (دوشنبه، سوم آبان ماه)، شاخص کل بورس تهران با کاهش ۲۳ هزار و ۶۴۷ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۸۴ هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن با ۷ هزار و ۹۲۷ واحد کاهش، به رقم ۳۸۰ هزار و ۱۵۷ واحد را به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، برپایه معاملات امروز، بیش از ۵ میلیارد و ۶۷۵ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۳۸ هزار و ۸۱۲ میلیارد ریال دادوستد شد.

شاخص بازار اول کاهش ۲۰ هزار و ۷۶۴ واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش ۳۶ هزار و ۸۰۴ واحدی را تجربه کردند.

همچنین گروه فلزات اساسی با ۵۳ هزار و ۶۶۲ معامله به ارزش ۳ هزار و ۵۳۲ میلیارد ریال، گروه خودرو با ۵۴ هزار و ۳۹۵ معامله به ارزش ۳ هزار و ۳۱۹ میلیارد ریال، گروه شیمیایی با ۴۶ هزار و ۶۷۷ معامله به ارزش ۳ هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال، گروه فرآورده های نفتی با ۴۵ هزار و ۵۳ معامله به ارزش ۳ هزار و ۱۴۲ میلیارد ریال و گروه بانک‌ها با ۱۷ هزار و ۳۶۵ معامله به ارزش یک هزار و ۴۱۹ میلیارد ریال در صدر برترین گروه‌ها قرار گرفتند.

شرکت بورس کالای ایران با ۱۸۰ واحد، شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با ۱۲۳ واحد، شرکت سایر اشخاص بورس انرژی با ۱۱۲ واحد، شرکت لابراتوار داروسازی دکتر عبیدی با ۸۱ واحد و بانک کارآفرین با ۶۰ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.

در مقابل، شرکت پتروشیمی پارس با یک هزار و ۳۹۵ واحد، شرکت پتروشیمی پردیس با یک هزار و ۱۷۵ واحد، شرکت صنایع ملی مس ایران با یک هزار و ۳۶ واحد، شرکت پتروشیمی جم با یک هزار و ۳ واحد و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ۹۸۶ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
طرح جدید معدنی مجلس کارشناسی شده نیست
خبر بعدی
استقلال در اصفهان ۶ امتیازی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست