کد خبر: 72604
فرهنگی و اجتماعی
در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی

ذوب‌آهن اصفهان نشان عالی و جایزه مروج برتر مسئولیت اجتماعی را کسب کرد

ذوب آهن اصفهان موفق شد در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی نشان عالی مسئولیت اجتماعی را کسب کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و مدیران برخی سازمان‌ها و صنایع کشور ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

ذوب آهن اصفهان موفق شد در نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی نشان عالی مسئولیت اجتماعی را کسب کند. جایزه مروج برتر مسئولیت اجتماعی نیز به منصور یزدی زاده مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی اختصاص یافت که علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان به عنوان نماینده شرکت این نشان و جایزه را دریافت نمود.

فلیپ بورمانس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی در پیامی به این جشنواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی برای سازمان‌های پیشرو اشاره و ابراز امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره بتواند در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از وظایف روابط عمومی یاری رسان باشد.

پرفسور وی آن ویزر رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی و رئیس انجمن بین المللی مسئولیت اجتماعی صنفی نیز در سخنرانی ویدئویی، پرداختن به مسئولیت اجتماعی را در یک برنامه بلند مدت برای سازمان ها ضروری دانست و گفت: روابط عمومی باید به سازمان کمک کند تا بتواند نقش خود را در مسئولیت اجتماعی، به صورت هدفمند و سودمند ایفا کند.

هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران و علی مطیع جهانی عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران نیز از دیگر  سخنرانان این جشنواره بودند.

ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت کشور ، پیشگام و پیشرو صنایع کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی محسوب می‌شود که برخی از فعالیت‌های ذوب‌آهن در این حوزه مشتمل است بر مشارکت در توسعه صنایع کشور ، آموزش نیروهای متخصص و ماهر برای کلیه صنایع کشور، پشتیبانی فنی و اعزام نیرو در دوران حماسه سازی مردم ایران در دفاع مقدس، مشارکت در توسعه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی کشور از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت، تاسیس بیمارستان شهید مطهری و ارائه خدمات درمانی به جامعه که در دوران شیوع بیماری کرونا نیز تداوم یافت، کمک به توسعه عمرانی و زیرساخت‌های منطقه، تولید محصولات مورد نیاز جامعه و…

انتهای پیام/

خبر پیشین
چاه‌های غیر مجاز آب در صنایع نداریم
خبر بعدی
وزنه‌برداری برای حیات خود نیازمند حمایت باشگاه ذوب ‌آهن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست