کد خبر: 72004
صنعت
دریافت بانک اطلاعاتی صنعت فولاد در نرم‌افزار تلفن همراه

اطلس ملی فولاد ایران به‌روز شد

معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از به‌روز رسانی اطلس ملی فولاد ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، وحید یعقوبی با اشاره به بروزرسانی اطلس ملی فولاد ایران اظهار داشت: اطلاعات اطلس ملی فولاد ایران در اپلیکیشن انجمن تولیدکنندگان فولاد (ISPA APP) دائماً توسط تیم پشتیبانی اطلس و همچنین مدیران شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده در حال به‌روزرسانی است و در حال حاضر اطلاعات ۳۲۰ شرکت تولیدکننده زنجیره فولاد و بالغ بر ۷۱۰ شرکت اصلی تأمین کننده این صنعت در این بانک اطلاعاتی به روز رسانی و ثبت گردیده است.

مهم ترین به روز رسانی‌های انجام شده در نیمه نخست ۱۴۰۰

معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اضافه کرد: در این نرم افزار، علاوه بر جزئیات خطوط تولید کارخانجات فعال و طرح‌های در حال احداث که قابل جستجو بر اساس محصول تولیدی یا استان محل استقرار نیز است، آمار و اطلاعات کاربردی برای فعالان زنجیره فولاد اعم از روندهای تولید، صادرات، واردات و مصرف ظاهری هر یک از محصولات به همراه جداول و نمودارهایی از فولاد ایران و جهان نیز برای استفاده کاربران ارائه شده است. همچنین در نسخه اخیر، سایر بخش‌های کاربردی نرم افزار از قبیل بخشنامه‌ها و مقررات، دوره‌های آموزشی، گروه رسانه‌ای چیلان، فرصت‌های ساخت داخل و … نیز به روز‌رسانی شده‌اند.

یعقوبی ادامه داد: علاوه بر این و با توجه به بازخوردهای اخذ شده از مدیران فولادی و کاربران اطلس، رابط کاربری اپلیکیشن نیز به روزرسانی شده و بهبود یافته است.

وی افزود: تعداد حساب‌های کاربری فعال در اپلیکیشن ISPA APP  بیش از ۳۵۰۰ کاربر و استفاده روزانه و مستمر بیش از ۷۰۰ کاربر از این نرم افزار است که علاوه بر تولیدکنندگان، تأمین کنندگان صنعت فولاد نیز می‌توانند با تهیه پکیج اطلس ملی فولاد ایران و ارسال رزومه خود، پس از بررسی و تأیید تیم پشتیبانی به وندور لیست این نرم افزار اضافه شده و  مورد بازدید تمام کاربران قرار گیرند.

کاربران از نسخه جدید اطلس ملی فولاد استفاده کنند

معاون اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران خاطر نشان کرد: کاربران برای دریافت و بهره برداری از اطلاعات جدید بارگذاری شده در نرم افزار ISPA APP  لازم است نسخه جدید اپلیکیشن را از سایت انجمن تولیدکنندگان فولاد به نشانی www.steeliran.org دانلود و نصب یا نرم‌افزار نصب شده قبلی در تلفن همراه خود را به‌روزرسانی کنند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
آقاجانلو، مدیرعامل شرکت ملی فولاد شد
خبر بعدی
فولادی‌ها ملزم به دریافت کد بورسی و ثبت اطلاعات در سامانه تجارت شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست