کد خبر: 111902
صنعت
سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن:

روند تولید ذوب‌آهن اصفهان با تلاش همه همکاران رو به رشد است

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن گفت: با تلاش همه همکاران روند تولید شرکت رو به رشد است و دو رکورد تولیدی در دهه مبارک فجر، گواه صادقی بر این ادعا است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، آیین گرامیداشت دهه مبارک فجر و جشن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با حضور ایرج رخصتی، سرپرست مدیریت عامل و جمعی از مسئولان و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان، در تالار آهن برگزار شد.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن در این آیین با بیان اینکه سفره معیشت همکاران هیچ گاه کوچک نخواهد شد، اظهار کرد: مهندس یزدی زاده و مدیران ارشد شرکت برای معیشت همکاران روند مناسبی انتخاب کرده بودند که این روند حفظ و ارتقاء خواهد یافت.

ایرج رخصتی با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان یک بنگاه اقتصادی است، افزود: با تلاش همه همکاران روند تولید شرکت رو به رشد است و دو رکورد تولیدی در دهه مبارک فجر، گواه صادقی بر این ادعا است.

وی خاطرنشان کرد: همه ما مکلف هستیم بر اساس اصول اقتصاد مقاومتی و بند “موتور پیشران کشور در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی و اقتصادی و عمرانی کشور” که ولی امر مسلمین جهان در بیانیه گام دوم انقلاب آن را تبیین و ابلاغ فرمودند، در ذوب آهن اصفهان، محصولات را به روش علمی و اقتصادی تولید کنیم.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن به دستاوردها و ثمرات انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف پرداخت و افزود: افزایش ۸۰ برابری ظرفیت تولید فولاد، بومی سازی ۸۵ درصدی تجهیزات و تکنولوژی مورد نیاز صنعت فولاد و هزاران دستاورد بزرگ در عرصه‌های علمی، صنعتی، فناوری و … حاصل برکات و ثمرات انقلاب و اتکا به توان داخلی است.

وی گفت: باید با کارکنان بر اساس قانون و رأفت اسلامی و انسانی برخورد شود و حتی برخورد با کارکنانی که بعضا بی اخلاقی کرده‌اند نباید سفره معیشت آن‌ها را تحت شعاع قرار دهد.

وی تاکید کرد: ذوب آهن سرشار از نیروهای متخصص است فقط لازم است فضایی مهیا کنیم تا همکاران بتوانند از تخصصشان در راستای شکوفایی خود و شرکت استفاده کنند.

رخصتی به همکاران توصیه کرد که با همدلی، همبستگی و دست در دست هم برای رشد تولید و توسعه ذوب آهن گام بردارند و اجازه ندهند حاشیه جای تولید و توسعه شرکت را بگیرد.

آیت الله حبیب الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم‌های دهه مبارک فجر شرکت ذوب‌آهن نیز با بیان اینکه به فرموده معصومین(ع) دین شناسی در رأس کمالات است، گفت: برای شناخت دین باید به دین شناسان مراجعه کنند تا دیندار باقی بمانند.

وی افزود: موفقیت از رهگذر صبر و شکیبایی به دست می‌آید و با پرهیز از اسراف بسیاری از مباحث و مشکلات اقتصادی در کشور حل می‌شود.

مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی ذوب‌آهن اصفهان با بیان این که تولید اصل اول اقتصاد است، گفت: نباید ظرفیت تولیدی ذوب‌آهن معطل بماند، بنابراین مسئولان باید به قید فوریت نسبت به تامین مواد اولیه مورد نیاز این شرکت اقدام کنند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
رکورد تولید روزانه میلگرد ۱۶ N در ذوب‌آهن اصفهان ثبت شد
خبر بعدی
افزایش تولید، رسیدگی به معیشت کارکنان و مدیریت هزینه مدنظر مدیران ذوب‌آهن قرار گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست