کد خبر: 111901
صنعت
همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

رکورد تولید روزانه میلگرد ۱۶ N در ذوب‌آهن اصفهان ثبت شد

همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، تلاشگران جبهه صنعت در مدیریت مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان موفق شدند رکورد جدیدی در تولید میلگرد ۱۶ Nبا آج din و بر اساس استاندارد ۳۱۳۲ را با تناژ ۲۱۰۰ تن تولید در ۲۴ ساعت ثبت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محمدامین یوسف زاده مدیر مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: رکورد قبلی مربوط به سال‌های ۸۷ و ۸۸ با ۱۸۰۰ تن تولید بود که تلاشگران کارگاه نورد ۳۰۰ موفق شدند با همت شبانه روزی خود رکورد جدیدی را به میزان ۲۱۰۰ تن تولید از این نوع میلگرد در  کارنامه کاری ذوب آهن اصفهان ثبت کنند.

وی افزود: در مدیریت مهندسی نورد ذوب آهن ۹۸ نوع پروفیل ساختمانی و صنعتی با مارک‌های مختلف فولادی و منطبق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می‌شود و بنابراین در طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی، این شرکت مادر صنعتی به همت تلاشگران خود مفتخر است، نقش آفرین باشد.

یوسف زاده در پاسخ به این سوال که مدیریت مهندسی نورد چه برنامه‌هایی برای تولید محصولات جدید در آینده دارد گفت: تولید مقاطع ۲۹ V ، ۲۲, H۲۴ H توسعه و تغییر ساختاری در نورد ۵۰۰ برای ایجاد پتانسیل تولید تیرآهن و ناودانی تا سایز ۲۲ و اختصاص نورد ۶۵۰ به تولید مقاطع سنگین تر و همچنین افزایش تولید ریل که در کنار تجهیز خطوط  راه آهن، صادرات آن نیز ارزش افزوده بالایی دارد را در دستور کار داریم.

مدیر مهندسی نورد ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: توسعه پروفیل‌های بال پهن، ناودانی‌های سایز بالا، تولید صادرات محور در تمامی نوردها و ارتقاء کیفیت برای فتح بازارهای جدید و همچنین توجه ویژه به ایمنی سازه‌ها و  نیاز مشتریان در چارچوب استانداردها از جمله سایر برنامه‌های این مدیریت است که با همدلی و هم افزایی کارکنان این مدیریت و سایر بخش‌های شرکت ان‌شاءالله در آینده نزدیک به ثمر می‌نشیند.

سید جعفر رضویان سرپرست کارگاه نورد ۳۰۰ نیز گفت: میلگرد ۱۶ N با آج din و بر اساس استاندارد ۳۱۳۲  به دلیل دارا بودن استحکام بالا این امکان را به طراحان سازه های مختلف می دهد که از شاخه محصول کمتری استفاده کنند بنابراین این موضوع سبک‌تر شدن سازه را رقم می‌زند.

وی اظهار کرد: با تلاش پرسنل زحمت کش نورد ۳۰۰، سایز ۱۶ این میلگرد نیز در حال تولید است.

سرپرست کارگاه نورد ۳۰۰ بیان کرد: طی ماه‌های اخیر بنا به درخواست مشتری، محصولات تولیدی نورد ۳۰۰ با وزن واحد و طول سبک‌تر نسبت به قبل و کاملا استاندارد تولید می‌شود که علاوه بر رعایت اصول مشتری مداری امکان صادرات بیشتر را نیز فراهم کرده است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
زیرساخت‌های ورود معادن به بورس باید ایجاد شود
خبر بعدی
روند تولید ذوب‌آهن اصفهان با تلاش همه همکاران رو به رشد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست