کد خبر: 110603
فرهنگی و اجتماعی
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان:

اساس کار ذوب‌آهن اصفهان بر محور مسئولیت‌های اجتماعی است

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه اساس کار این شرکت بر محور مسئولیت‌های اجتماعی است، گفت: تعهد اجتماعی ذوب‌آهن با اجرای طرح‌های مختلف با قدرت ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی بهرامی در ششمین همایش ملی فرهنگ سازمانی و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت با اشاره به تاریخچه ذوب‌آهن اصفهان به تشریح اقدامات مختلف این شرکت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی پرداخت و اظهار کرد: اساس کار ذوب آهن اصفهان و تأسیس آن از ابتدا بر محور انجام مسؤلیت‌های اجتماعی بوده و این تعهد همچنان در ذات ذوب آهن اصفهان نهفته است.

وی افزود: در زمان تأسیس ذوب آهن اصفهان، تحول صنعتی ایران و استقلال آن در زمینه خودکفایی فولادی مد نظر بود. با این هدف ساخت شرکت شروع شد و به دنبال آن اشتغال هزاران نفر، بهره برداری و استخراج معادن، ساخت بزرگ راه‌ها و بسیاری از دیگر خدمات زیربنایی که هر کدام مصداق بارزی از مسئولیت اجتماعی بود آغاز شد و این اقدامات در سال‌های بعدی تا کنون به انحای مختلف ادامه داشته است.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت ذوب‌آهن افزود: شمارش مسئولیت‌های اجتماعی و تجارب ذوب‌آهن اصفهان در این زمینه نیاز به زمانی طولانی دارد. با این حال در این زمینه می‌توان به نقش ذوب‌آهن اصفهان در تربیت نیروی متخصص برای صنایع کشور، تأسیس شرکت‌های فولادی، خدمات اجتماعی و درمانی مختلف در سطح منطقه و اقدامات مختلف زیست محیطی آن اشاره کرد.

بهرامی، تولید محصولات جدید و ریل ملی توسط این شرکت را در جهت استقلال ایران وبی اثر کردن تحریم‌ها برشمرد و گفت: ایجاد فضای سبز به میزان ۸۴ برابر بیشتر از الزامات زیست محیطی و ساخت و به کارگیری درب های فلکسیبل واحد کک سازی در زمینه کاهش و حذف آلایندگی های زیست محیطی از دیگر مصادیق مهم مسئولیت اجتماعی ذوب آهن اصفهان است.

به گزارش ذوب ۲۴، ششمین همایش ملی فرهنگ سازمانی و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت روزهای ۵ بهمن در دانشگاه خاتم تهران آغاز شده و امروز نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
دولت در کنترل قیمت فولاد و سیمان موفق عمل کرد
خبر بعدی
اقدامات زیست محیطی ذوب‌آهن اصفهان قابل توجه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست