کد خبر: 110604
فرهنگی و اجتماعی
در همایش مسئولیت اجتماعی با حضور وزیر نیرو عنوان شد

اقدامات زیست محیطی ذوب‌آهن اصفهان قابل توجه است

در همایش مسئولیت اجتماعی با حضور وزیر نیرو  بر توسعه فعالیت‌های اجتماعی شرکت‌ها، توجه به اقتصاد سبز و اقدامات زیست محیطی تأکید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، علی اکبر محرابیان در ششمین همایش ملی فرهنگ سازمانی و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به تشریح فرهنگ سازمانی و چگونگی اجرای موفقیت آمیز مسئولیت اجتماعی مدیریت پرداخت و اظهار کرد: برای تحول سازمان‌ها در ابتدا باید فرهنگ حاکم بر آن‌ها متحول شود.

وی از نمونه‌هایی مانند فرهنگ صرفه جویی، فرهنگ خودکفایی و سازندگی در دوران دفاع مقدس و غیره نام برد که همچنان باید در نهادها و سازمان‌های خود از آن‌ها بهره ببریم.

مجید قاسمی رئیس انجمن مدیریت ایران و رئیس شورای سیاست گذاری همایش تحت عنوان اقتصاد سبز و اقتصاد دیجیتالی، لازمه توسعه اقتصادی به سخن پرداخت و گفت: اقتصاد سبز موجب برابری و بهبود رفاه انسانی و کاهش خطرات و کمبودهای زیست محیطی می‌شود.

رئیس اسبق هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان به تجربیات خود در این شرکت و طرح‌های توسعه آن از جمله توازن و کک سازی پرداخت و افزود: ذوب‌آهن اصفهان در انجام مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های زیست محیطی، اقدامات موثر و قابل توجه داشته است.

قاسمی گفت: تعهد به مسئولیت اجتماعی از دیر باز و بدو تأسیس ذوب آهن اصفهان در این شرکت مطرح بوده و در واقع ذوب آهن از سرآمدان تعهد به مسئولیت اجتماعی به شمار می‌رود.

به گزارش ذوب ۲۴، ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد فرهنگ در عصر فن آوری‌های نوین همراه با ششمین جایزه مسؤلیت اجتماعی مدیریت ۵ و ۶ بهمن ماه در محل دانشگاه خاتم تهران در حال برگزاری است.

در این برنامه علمی، آموزشی که توسط انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم و با حمایت ذوب آهن اصفهان و بیش از ۳۰ سازمان و دانشگاه کشور در حال برگزاری است، اساتید و صاحبنظران دانشگاهی و مدیران صنایع مختلف به تشریح نظرات، تجربیات و پیشنهادات خود در موضوع جنبه‌های مختلف مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها می‌پردازند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
اساس کار ذوب‌آهن اصفهان بر محور مسئولیت‌های اجتماعی است
خبر بعدی
مصوبات مهم دولت در حمایت از بورس ابلاغ شد + جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست