کد خبر: 91402
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

چرا پنالتی مهمان به درستی گرفته می‌شود و پنالتی میزبان را اعلام نمی‌کنند؟

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خواهشی از مسئولان کمیته داوران و دپارتمان داوری دارم این است که چرا پنالتی مهمان به درستی گرفته می‌شود و پنالتی میزبان را اعلام نمی‌کنند؟

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد: ابتدا جا دارد این برد را به تیم خوب مس رفسنجان تبریک بگویم، در نیمه دوم با توجه به نیاز ما به گل مجبور بودیم باز بازی کنیم و آنها روی ضد حملات خیلی خوب عمل کردند و توانستند سه گل به ما بزنند.

وی افزود: ما در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و می‌توانستیم در همان نیمه اول به بازی برگردیم که متأسفانه داور بازی نگذاشت، این برای من عجیب است، خواهشی از مسئولان کمیته داوران و دپارتمان داوری دارم این است که چرا پنالتی مهمان به درستی گرفته می‌شود و پنالتی میزبان را اعلام نمی‌کنند؟

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: این کارها باعث ایجاد شائبه می‌شود، داور کاملاً به صحنه نزدیک بود، نمی‌دانم چرا، داوران باید پاسخگو باشند، البته وقتی بازی سه هیچ است صحبت از داوری برای عموم مردم نامفهوم باشد اما آنهایی که اهل فن هستند می‌دانند اگر تیمی که عقب است در نیمه اول به بازی برگردد در نیمه دوم مجبور نیست اینقدر باز بازی کند و تعویض‌های هجومی کند که دچار ضد حمله شود.

وی تصریح کرد: در کل عملکرد داور تأثیرگذار بود، نه تنها روی آن صحنه که مطمئنم پنالتی بود بلکه در یکی دو صحنه مشکوک دیگر نیز شائبه وجود داشت که امیدوارم داور بازی اشتباه نکرده باشد، به هر حال این بازی برای ما تمام شد، من همان روزهای اول هم گفتم که این تیم خیلی کار دارد و نگرانی وجود ندارد و اصلاً نگران نیستیم چرا که اینقدر تجربه دارم که این صحبت‌ها را بکنم اما کار داریم و باید خیلی کار کنیم.

تارتار تاکید کرد: مطمئن هستم با این بچه‌هایی که گرفتیم از لیگ امسال سربلند بیرون می‌آییم و ما در پایان این فصل جایگاه خوبی را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

خبر پیشین
شکست خانگی ذوب‌آهن برابر مس رفسنجان
خبر بعدی
رشد صنایع «هایتک» اولویت اول استان اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست