کد خبر: 82901
بورس
عملکرد ذوب‌آهن در معاملات بورس کالا

۳۲۴ میلیاردتومان کارنامه درآمدی ذوب در بورس کالا

ذوب آهن در معاملات این هفته بورس کالا درآمدی بیش از ۳۲۴ میلیارد تومان را بدست آورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، عملکرد ذوب‌آهن پس از یک پله ریزش درآمدی که در ۱۴ آبان‌ماه تجربه کرد، یکبار دیگر یک پله نزولی از درآمدزایی را تجربه کرد و نسبت به هفته گذشته، ۸۸ میلیارد تومان فروش کمتری را به ثبت رساند.

ذوب آهن در معاملات هفته گذشته بورس کالا درآمدی بیش از ۳۲۴ میلیارد تومان را بدست آورد.

سبدی از انواع تیرآهن

ذوب آهن توانست از عرضه ۳۵ نوع کالا در بخش متنوع سبد تیرآهن خود را عرضه کند و درحدود ۱۴۶ میلیارد و ۳۱۳ میلیون تومان را بدست آورد.

میلگرد ۱۴ تا ۲۰-A۳

ذوب‌آهن با عرضه یک هزار و ۵۰۰ تنی این نوع میلگرد گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت و با سفارش‌های ۵ هزارتنی مواجه شد؛ اما در نهایت تمام عرضه‌ها به فروش رسید و درآمد ۲۱ میلیارد و ۷۰۴ میلیون تومان درآمد را ثبت کرد.

سبد تیرآهن مخلوط

در بررسی آخرین عرضه شرکت ذوب‌آهن می‌توان به ۶ نوبت عرضه این شرکت به میزان ۷ هزار و ۷۰۵ تن عرضه اشاره کرد و بر پایه این گزارش می‌توان دریافت که در برابر حجم عرضه‌ها، تقاضایی بیش از ۹ هزار و ۹۵۹ تن برای این کارخانه به ثبت رسید و در نهایت معامله‌ای یک هزار و ۱۰۴ تن را برای این هفته به ثبت رساند. میزان ارزش نقدی سبد تیرآهن مخلوط یک ریزش ۶۶ میلیارد و ۵۶۳ میلیون تومانی را مشاهده کرد و این نکته کاملا تعجب‌برانگیز بود؛ اما در نهایت مجموع درآمد این شرکت از سبدتیرآهن مخلوط، ۱۶ میلیارد و ۱۵۸ میلیون تومان بود.

سبد میلگرد مخلوط

حجم معامله سبد میلگرد مخلوط باآنکه برابر با میزان عرضه‌ها یعنی یک هزار و ۵۰۰ تن بود؛ اما میزان تقاضا‌هایی در حدود ۳ هزار و ۸۲۵ تن برای این شرکت به ثبت رسید و درآمدی در حدود ۲۱ میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان رسید.

سبد میلگرد کلاف

ذوب‌آهن در این بخش ۷ هزار و ۷۲۵ تن معامله را به ثبت رساند و درآمدزایی این شرکت به بیش از ۱۱۸ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان رسید.

منبع: بورس نیوز

انتهای پیام/

خبر پیشین
تولید در صنایع معدنی جانی دوباره می‌گیرد/ حذف مانعی بزرگ از سر راه جهش تولید
خبر بعدی
افزایش قیمت پرتیراژترین محصول فولادی کشور تا کجا ادامه دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست