کد خبر: 72601
صنعت
مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن:

تولید محصولات با کیفیت مورد نیاز بازار از اولویت‌ها‌ی ذوب‌آهن است

مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن اصفهان به هدف اصلی این شرکت که تولید محصولات با کیفیت و برخوردار از استانداردهای بین المللی است اشاره کرد و گفت: تمام محصولات ذوب آهن اصفهان دارای استانداردهای روز جهانی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، کیفیت محصولات یکی از اولویت‌های شرکت‌های بزرگ به منظور جلب رضایت مندی مشتری است، در واقع محصولات فولادی به سبب استفاده در حمل و نقل عمومی و مصارف ساختمانی، باید دارای استاندارد و کیفیت عالی باشند زیرا به امنیت مردم گره خورده است.

محصولات ذوب آهن اصفهان از دیرباز به لحاظ کیفیت، از شهرت ویژه‌ای برخوردار هستند و این شرکت در رعایت استانداردهای مربوط و همچنین تدوین استانداردهای ملی در حوزه صنعت فولاد شهرت ویژه‌ای دارد.

حسین دیباجی مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن اصفهان به محصولات جدید این شرکت از قبیل ریل مترو، ریل سوزن، میلگرد ۳۶ TH  و آرک معدن ۲۱ V اشاره کرد و گفت: تولید محصولات جدید با کیفیت یکی از رویکردهای جدید ذوب آهن اصفهان به منظور رفع نیازهای کشور ، کسب بازارهای بیشتر و صادرات  است و همواره مورد تاکید مهندس یزدی زاده مدیرعامل شرکت قرار دارد .

وی افزود: میلگرد آلیاژی با کروم بالا و قطر ۳۰ میلی متر و ۵۰ میلی متر از دیگر محصولات جدید ذوب آهن اصفهان و دارای استانداردهای بین المللی و کیفیت بالا است.

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان به هدف اصلی این شرکت که تولید محصولات با کیفیت و برخوردار از استانداردهای بین المللی است اشاره کرد و گفت: تمام محصولات ذوب آهن اصفهان دارای استانداردهای روز جهانی هستند. داشتن گواهینامه‌های مختلف مانند ISO ۴۵۰۰۱ ،ISO ۹۰۰۱ ، ISO ۱۰۰۰۲ ، ISO ۱۰۰۰۴ ، ISO ۱۴۰۰۱ مبین این امر است که کیفیت یکی از الزامات مهم در تولید محصولات این شرکت به شمار می‌رود.

وی درصد بالای رضایت‌مندی مشتری را بیانگر کیفیت محصولات ذوب‌آهن دانست که در کلاس جهانی است و خاطر نشان کرد: تولید محصولات به نحوی در ذوب آهن اصفهان انجام می‌شود که مدیریت کیفیت مد نظر قرار دارد و محصول خروجی از ذوب آهن همیشه چندین سطح بالاتر از استانداردها قرار دارد و این مهم باعث محبوبیت محصولات ذوب آهن بین مشتریان است .

دیباجی گفت: متخصصان ذوب آهن اصفهان به این توانایی دست یافتند که ریل که دارای آلیاژ خاص و یک محصول استراتژیک است را در انواع مختلف آن به راحتی تولید کنند و به جرات می‌توان گفت ریل تولیدی ذوب آهن در سطح استانداردهای اروپایی است .

وی به تاکید مدیر عامل شرکت بر توسعه محصولات اشاره کرد و یاد آور شد: ورق سازه های فولادی در ابعاد و سطوح مختلف، محصول جدید ذوب آهن به منظور رفع نیازهای مشتریان در داخل و خارج کشور است .

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اظهار کرد: ذوب آهن اصفهان با توجه به داشتن متخصصان توانمند در بخش کنترل کیفیت می‌تواند محصولاتی تولید کند که دارای استانداردهای بین المللی است و  همواره بازرسان کیفیت این امر را تایید می کنند .

وی افزود: آزمایشگاه ذوب آهن اصفهان یکی از نقاط قوت این شرکت در تولید محصولات با کیفیت است زیرا با داشتن کادری مجرب همواره بر تولید نظارت دارد تا برند ذوب آهن را ارتقا دهد و از نظر کیفی بهبود بخشد .

انتهای پیام/

خبر پیشین
اجرای طرح صلاحیت حرفه‌ای برای صنایع فولادی اصفهان
خبر بعدی
ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در مسیر افزایش همکاری و تعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست