کد خبر: 3012806
بورس

بازار بورس روزهایی پرهیجان را تجربه می‌کند

بازار سرمایه در این روز ها متاثر از اخباری که در خصوص التهابات منطقه منتشر می شود، رفتار هیجانی دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، بازار سهام در این روز ها و متاثر از اخباری که در خصوص التهابات منطقه منتشر می شود رفتار هیجانی از خود بروز می دهد. در چنین شرایطی اگر چه بازار کار خود را با نزول آغاز کرد اما رفته رفته و در ساعات انتهایی بازار برخی از سهام شاخص ساز توانستند خود را به محدوده ی مثبت برسانند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۵ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۲۸۰۰ واحدی به ارتفاع ۷۲۳ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «فولاد» و «شستا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «مارون» و «شگویا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «وبملت» و «فملی» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرمان»، «خاور» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

گفتنی است صندوق های طلا، با توجه به کاهش نرخ ارز غیر رسمی و برداشته شدن محدودیت دامنه نوسان، همگی کار خود را در دامنه ی منفی آغاز کردند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۴ هزار میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۶۴۴ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۲۸ نماد در محدوده مثبت و ۲۹۸ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۳۴ نماد در محدوده مثبت و ۱۹۲ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

خبر پیشین
کاهش قیمت مقاطع طویل و افزایش نرخ مقاطع تخت، دستاورد امروزِ بازار آهن
خبر بعدی
عرضه ۳۱۶ هزار تن مقاطع فولادی در بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست