کد خبر: 01040101
صنعت
مدیرکل صدا و سیمای اصفهان مطرح کرد

جهاد ذوب‌آهن در جبهه صنعت

ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حضور در مرکز صدا و سیمای اصفهان با بهرام عبدالحسینی مدیر کل و دیگر مسئولان این سازمان در خصوص فعالیت های رسانه‌ای و فرهنگی مشترک، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، بهرام عبدالحسینی در نشست با مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان به اهمیت تولید ملی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است اشاره کرد و گفت: یکی از رسالت های اصلی رسانه ملی، حمایت از تولید ملی است و به ویژه انعکاس دستاوردهای صنعتی، اقتصادی و تولیدی نقش مهمی در امیدآفرینی در جامعه دارد.
وی ارتباط صدا وسیما و ذوب آهن اصفهان در سال های اخیر را بسیار خوب و تعاملی دانست و گفت: رسانه ملی در جبهه فرهنگی و ذوب آهن در جبهه صنعت و اقتصاد جهاد می کند که هر دو برای مقابله با دشمنان این مردم، اهمیت حیاتی دارند و لذا توسعه همکاری‌ها در نهایت منجر به خدمت بیشتر به جامعه می شود.
عبدالحسینی اظهار کرد: صدا و سیما نسبت به دغدغه‌های صنایع از جمله ذوب آهن اصفهان در موضوعاتی همچون بومی سازی، محیط زیست، کمبود آب و برق و … واقف است و آن‌ها را دغدغه‌های خود نیز می‌داند و لذا در این زمینه با مشارکت صنایع تولید محتوا و پیگیری می‌کند.
وی ذوب آهن را یکی از معدود صنایع کشور دانست که به لحاظ سابقه فعالیت‌های فرهنگی از جایگاه والایی برخوردار است و افزود: یکی از رویکردهای مهم صدا و سیما، تولید برنامه‌های مشارکتی است و سازمان‌های بزرگی همچون ذوب آهن اصفهان که علاوه بر تاثیرات اقتصادی و صنعتی، به لحاظ اجتماعی و فرهنگی نیز دارای جایگاه مهمی هستند با  همکاری در تولید این برنامه‌ها، نقش خود را در ارتقاء فرهنگ جامعه به ویژه در جهت آگاهی افکار عمومی از دستاوردهای صنعتی به خوبی ایفا می‌کنند.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از ارتباط خوب و نگرش سازنده صدا و سیمای اصفهان به صنعت و اقتصاد استان قدردانی کرد و گفت: این تعامل قطعاً موجب اثرات بسیار خوبی در عملکرد هر دو سازمان می‌شود و به ویژه در شرایط سخت می توان موجب پایداری بیشتر و پیشرفت سریع تر شود.
ایرج رخصتی اظهار کرد: ذوب آهن اصفهان در تمام فعالیت‌های خود به مسئولیت اجتماعی توجه دارد. این شرکت با توسعه صادرات به رفع نیازهای ارزی پرداخته و با کاهش مصرف آب از طریق بازچرخانی و همچنین سرمایه گذاری در جذب پساب شهرهای اطراف که مصرف آب این شرکت را ۵۰ درصد کاهش داده به دنبال این است که برداشت آب از زاینده رود را به حداقل برساند.
وی افزود: ذوب آهن از نیروگاه جهت تولید برق برخوردار است که در واقع به نوعی صرفه جویی در مصرف آب کشور نیز محسوب می‌شود اما باید گاز مورد استفاده این نیروگاه‌ها با قیمت گاز نیروگاهی محاسبه شود تا صنایع، بیشتر به تولید برق ترغیب شوند که در نهایت افزایش تولید ملی را به همراه دارد.
رخصتی ابراز امیدواری کرد که ارتباط و تعامل ذوب آهن اصفهان و صدا و سیمای اصفهان در راستای خدمت به جامعه و اقتصاد کشور بیش از گذشته توسعه یابد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
رشد ۵ درصدی سود تلفیقی هر سهم ذوب آهن
خبر بعدی
تاسیس و تجهیز کارگاه سرویس و تعمیر ولوهای صنعتی ذوب‌آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست