کد خبر: 01032002
صنعت
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان مطرح کرد

احیای کارگاه تولیدات نسوز حاصل خودباوری جهادگران ذوب‌آهن

ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در ادامه بازدیدهای مستمر خود از بخش‌های مختلف شرکت، از کارگاه تولیدات نسوز این مجتمع عظیم صنعتی بازدید کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی با اشاره به اینکه این کارگاه پیش از این در اجاره شرکت نسوزآذر بود، گفت: کارگاه تولیدات نسوز ذوب‌آهن اصفهان با مدیریت جدید و با جدیت در حال بازسازی است و به عنوان تنها تولیدکننده دولومیت زینتر عمل می‌کند که با توجه به نیازهای ذوب‌آهن اصفهان و سایر صنایع، نویدبخش آینده‌ای روشن در صنعت نسوز کشور است.
وی افزود: ذوب‌آهن اصفهان در نیم قرن حیات خود تجربه‌های بسیاری در صنعت نسوز دارد، لذا تحول و بازسازی این کارگاه که با استفاده از دانش متخصصین داخلی شرکت انجام می‌شود به‌طور حتم نتایج بسیار درخشانی را به دنبال خواهد داشت و می‌تواند چشم‌انداز روشنی پیش روی این مجتمع عظیم صنعتی قرار دهد.
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: این شرکت با استفاده از تمام زیرساخت‌ها در حال بهره‌گیری از ظرفیت‌های خود است و در این راستا با قدرت و نگرش مدیریتی جدید، در حال احیای این کارگاه‌هاست تا دوباره بتوانند در مدار تولید قرار بگیرند، بدین‌ترتیب یکایک کارگاه‌هایی که تعطیل بوده یا بهره‌وری کمی داشته‌اند با روحیه‌ای جهادی فعال خواهند شد.
انتهای پیام/
خبر پیشین
بازدید مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از خط تولید و تعمیرات بخش‌های نورد و کوره بلند
خبر بعدی
اسلام در حال فتح سنگرهای کلیدی جهان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست