کد خبر: 01032001
صنعت

بازدید مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از خط تولید و تعمیرات بخش‌های نورد و کوره بلند

ایرج رخصتی با حضور در کارگاه نورد ۳۵۰ از تعمیرات کوره حرارتی بازدید و ضمن قدردانی از تلاشگران حاضر در تعمیرات، بر رعایت کامل مباحث ایمنی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در ادامه از کارگاه مدلسازی وکارگاه ریخته گری مدیریت مهندسی نت نیز بازدید کرد و با اشاره به اینکه انبار کارگاه مدلسازی به عنوان اولین و بزرگترین انبار مدل در کشور تاکنون ساخت بیش از ۱۸۰۰۰ عدد مدل را ثبت کرده است، گفت: کارگاه ریخته گری با توانایی ریخته گری بیش از ۵۰ مارک ریخته گری، یکی از کارگاه‌های کم نظیر در کشور است.
رخصتی سپس از کارگاه تولید ولو بازدید کرد و گفت: وجود این کارگاه‌ها که در کشورکم نظیر هستند این توانایی را به ذوب آهن اصفهان داده که قطعات مورد نیاز خود و سایر صنایع را تولیدکند همچنان که ۸۵ درصد تجهیزات مورد نیاز ذوب آهن بومی سازی شده‌اند.
وی افزود: باورمندی بیشتر به توانایی و شایستگی موجود در این شرکت می‌تواند تحول ذوب آهن را رقم بزند. خوشبختانه این تحول در حال انجام است و چشم‌انداز بسیار امید بخشی برای حل مشکلات و شکوفایی بیشتر این مجتمع عظیم صنعتی وجود دارد.
مدیرعامل ذوب آهن، از آخرین وضعیت تعمیرات اساسی کارگاه دانه بندی کوره بلند شماره ۳  نیز بازدید کرد و در جریان مونتاژ دودکش وگالری نوارنقاله ها و درام گردشی وکارگاه بونکرها قرار گرفت.
انتهای پیام/
خبر پیشین
ذوب آهن از روز تاسیس به تعداد کافی از تجهیزات غبارگیر استفاده کرده است
خبر بعدی
احیای کارگاه تولیدات نسوز حاصل خودباوری جهادگران ذوب‌آهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست