کد خبر: 01030701
فرهنگی و اجتماعی
وزیر کار مطرح کرد

امیدآفرینی از طریق انعکاس دستاوردها، ضرورت امروز جامعه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همایش جهادگران امیدآفرین بر امیدآفرینی از طریق انعکاس دستاوردهای واحدهای مختلف کشور تاکید کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، همایش جهادگران امیدآفرین وزارت کار با حضور وزیر کار، مدیران روابط عمومی‌های ادارات کل استانی، دستگاه‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های وابسته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجموعه تلاش برگزار شد.
حجت الله عبدالملکی در این همایش اظهار کرد: این وزارتخانه به لحاظ اجتماعی بالاترین مسئولیت‌ها را عهده‌دار است و از این رو وزارت مردم است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم‌افزایی میان ارکان روابط عمومی وزارتخانه‌ها را حائز اهمیت عنوان نمود و گفت: سامانه مروارید بستری برای انعکاس خدمات و دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی افزود: امیدآفرینی و انعکاس خدمات و دستاوردهای وزارتخانه در بخش‌های مختلف از جمله رفاه، کار، بیمه‌ها و بانک‌ها از جمله کارکردهای همکاران روابط عمومی است.

عبدالملکی بیان کرد: رعایت اخلاق در انتقال اخبار و گزارش صحیح و درست باید به عنوان یک ملاک و معیار مدنظر روابط عمومی‌‌ها باشد. رسالت ما انتقال تمام موفقیت‌ها‌ی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت به ویژه مجموعه وزارت رفاه به جامعه است و باید از نگاهِ بخشی و جرئی‌نگری پرهیز کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به جرات می‌توان گفت در جهاد تبین که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد مخاطب و مکلف اول آن روابط عمومی‌ها هستند و این امر وظیفه ما را سنگین‌تر از گذشته می‌کند. در کشور حدود ۷۰میلیون مخاطب وزارت کار وجود دارند که روابط عمومی‌ها باید به عنوان یک ید واحده با هم‌افزایی و حمایت از یکدیگر، فعالیت‌ها را پیش ببرند.

در این همایش علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با اشاره به اینکه حدود ۱.۸میلیون نفر از جمعیت کشور قابلیت تواندمندسازی را ندارند گفت: ما باید اولویت و درخواست مردم را کسب و بر اساس آن خدمات مورد نیاز را ارائه دهیم.

وی افزود: باید تلاش کنیم شرایط توسعه و پیشرفت را برای آهاد مردم فراهم کنیم و وظایفمان را نسبت به جمعیتی که فاصله زیادی با متوسط دارند، از جمله تامین مسکن، آموزش، بهداشتّ، اشتغال و تغذیه را بصورت ویژه انجام دهیم.
در ادامه این رویداد از میثاق‌نامه مدیران روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.
گفتنی است در همایش سراسری مدیران روابط عمومی ادارات کل استانی و سازمان‌های تابعه، همکاران روابط عمومی ستاد و همکاران روابط عمومی بانک توسعه تعاون در ۳۱ استان نیز در مجتمع فرهنگی تلاش گردهم آمدند.
انتهای پیام/
خبر پیشین
افزایش ۷۰ درصدی پرداختی به صندوق‌های بازنشستگی
خبر بعدی
کارخانه دولومیت نهاوند افتتاح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست