کد خبر: 01022902
ورزش
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن:

کادر فنی تیم ملی بچه‌های ما را هم ببیند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه دوست دارم کادر فنی تیم ملی بچه‌های ما را هم ببیند، گفت:  این تیم در نیم فصل دوم واقعا عالی کار کرده و اگر اشتباهات داوری نبود الان باید برای سهمیه تلاش می‌کردیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار فجر سپاسی و ذوب‌آهن اصفهان که با پیروزی یک بر صفر شاگردانش خاتمه یافت، اظهار کرد: با توجه به کیفیت زمین بازی سنگینی برای ما بود و سعی کردیم روی ضربات ایستگاهی برنامه داشته باشیم که روی یکی از همین موقعیت‌ها به گل برسیم.

وی افزود: در ادامه سعی کردیم در ضدحملات خوب کار کنیم و موقعیتی هم داشتیم که از دست رفت. فجر بعد از دریافت گل فشار بیشتری آورد و سعی کرد بازی مستقیم داشته ارائه دهد.

سرمربی ذوب‌آهن اضافه کرد: فشاری که روی بازیکنان فجر وجود داشت، اجازه نمی‌داد کارشان را کامل انجام دهند و در ضربات آخر خوب عمل نکردند و استرس داشتند.

وی گفت: امروز روز خوب مدافعان و دروازه‌بان ما بود که توانستند از گل‌مان محافظت کنیم و یک پیروزی ارزشمند به دست آوردیم. باید در هفته‌های قبل در این جایگاه قرار می‌گرفتیم که متاسفانه اشتباهات داوری اجازه نداد. گروه داوری خیلی خوب کار کرد و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

تارتار درباره وضعیت فجر اظهار کرد: این تیم دو بازی دیگر هنوز دارد و باید امیدوار باشد و تا روز آخر بجنگد و هرچه قسمت باشد برای تیم‌های پایین جدول رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: از بازیکنانم خیلی تشکر می‌کنم و به آنها افتخار می‌کنم. ما در وسط جدول هستیم و نه سقوط می‌کنیم و نه سهمیه می‌گیریم ولی طوری بازی کردند که انگار می‌خواهند سهمیه بگیرند یا در خطر سقوط هستند.

سرمربی ذوب‌آهن بیان کرد: این برد را به هواداران و پرسنل زحمت‌کش کارخانه ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم که تیم‌شان روز‌های سختی را در این چند سال داشته ولی الان شرایط خوبی دارد.

وی درباره عملکرد حبیب فرعباسی یادآور شد: او به همراه خط دفاعی تیم‌مان امروز فوق‌العاده بودند و ما حتی در تیم ملی هم می‌توانیم نماینده داشته باشیم.

تارتار با بیان اینکه دوست دارم کادر فنی تیم ملی بچه‌های ما را هم ببیند، گفت:  این تیم در نیم فصل دوم واقعا عالی کار کرده و اگر اشتباهات داوری نبود الان باید برای سهمیه تلاش می‌کردیم.

وی راجع به انگیزه بالای تیمش گفت: همیشه در جذب بازیکن از مسائل اخلاقی از همکارانم سؤال می‌کنم اگر چه اکثر بازیکنان ایران بازیکنان پاک و سالمی هستند. اول مسائل اخلاقی را لحاظ و بعد موضوعات فنی را بررسی می‌کنیم.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: با کوچکترین کم‌کاری، حق‌الناس داریم. در بازی با نفت مسجدسلیمان گفتم چشم مردم استان فارس به چشم ماست و داور آن اشتباه را مرتکب شد. امروز نیز در رختکن به بچه‌ها گفتم باید طوری بازی کنید که حق الناس گردن‌مان نباشد. بچه‌ها با تمام وجود در این بازی کار کردند و به داشتن آنها افتخار می‌‌کنم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
سوغاتی ۳ امتیازی ذوب‌آهن از شیراز
خبر بعدی
کیفیت محصولات ذوب‌آهن از زمان ورود مواد اولیه تحت کنترل است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست