کد خبر: 121302
صنعت

بازدیدهای مستمر سرپرست مدیرعامل ذوب آهن از خطوط تولید و پروژه های کارخانه 

مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان از پروژه های توسعه بخش فولادسازی و همچنین بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی بازدید کرد و با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی در این دیدار، همت تلاشگران این شرکت را ستودنی دانست و گفت: بزرگترین سرمایه ذوب آهن، تلاش و جهاد فولادمردانش است که با شایستگی مفهوم غیرت و همت مردانه را جلوه گر ساخته اند.
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن در بازدید از پروژه های توسعه بخش فولادسازی گفت: ساخت LF۳ تا نیمه اول سال آینده و بازسازی LF۱ تا اواخر سال ۱۴۰۱ به پایان می رسد و  این پروژه ها در رفع گلوگاه های تولید در بخش فولادسازی و همچنین خط تولید شرکت نقش مهی دارد.
وی با اشاره به اهمیت زیاد این پروژه ها برای شرکت خواستار تسریع در اجرای آنها و نصب تجهیزات مربوطه شد و از تلاشگران حوزه توسعه ، عوامل اجرایی و مسئولین شرکت فولاد تکنیک به جهت تلاش و همت در پیشبرد این پروژه قدردانی کرد.
برخی مزایای اجرای این پروژه ها بدین شرح است:
۱ مناسب  کردن دما جهت ریختگری
۲ همگن کردن مذاب
۳ امکان افزودن فرو آلیاژ ها
گفتنی است کار اجرایی پروژه های مذکور از اوایل امسال آغاز شده است و پروژه ساخت LF۳ در بخش ساختمان و تامین اسکلت ۹۰ درصد پیشرفت داشته است . هزینه اجرای این پروژه ها بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان و ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو می باشد .
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن در بازدید از بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی نیز با تلاشگران این بخش گفت‌وگو کرد.
مهندس رخصتی، با اشاره به کیفیت متفاوت زغال در معادن مختلف کشور ، ضرورت بهره گیری از ترکیب مناسب این مواد اولیه را یادآور شد و گفت: افزایش دقت و به روزرسانی تجهیزات در آزمایشگاه شرکت می تواند منجر به ترکیب مناسب تر زغال شده و در مجموع شاهد افزایش بهره وری و کاهش مصرف کک باشیم.
وی انضباط کارگاهی در بخش کک سازی را قابل تقدیر دانست و گفت: با همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان ، آینده ای روشن در پیش روی این مجتمع عظیم صنعتی قرار دارد.
خبر پیشین
افتخارات باشگاه ذوب آهن اصفهان از ابتدای سال جاری، کم نظیر است
خبر بعدی
آزادسازی ۸۵ درصد معادن حبس‌ شده دولت تا پایان هفته جاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست