کد خبر: 111501
صنعت
سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن:

مشکلات ذوب‌آهن باید با استفاده از همه امکانات و نظرات کارکنان حل شود

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن گفت: باید مشکلات ذوب‌آهن را با استفاده از همه امکانات و نظرات کارکنان حل کنیم و در ارتباط با معادن باید رابطه برد- برد تعریف شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان با حجت الاسلام و المسلمین قاسم باقریان امام جمعه زرین شهر، حمیدرضا محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان و حسین رجایی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس دیدار و گفت‌وگو کرد.

امام جمعه زرین شهر در این نشست با تبریک ایام الله دهه فجر، انتصاب رخصتی به عنوان سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن را تبریک گفت و اظهار کرد: از تعامل و همکاری خوب مدیریت ذوب آهن، قدردانی می‌کنم و قطعاً با توجه به شناخت خوب مهندس رخصتی از شرایط منطقه و ذوب آهن اصفهان، این همکاری قوی‌تر و مسنجم‌تر تداوم می‌یابد.

وی افزود: توسعه ذوب آهن اصفهان و شهرستان لنجان، در نهایت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است که موجبات رضایت مردم را فراهم می‌سازد.

رخصتی نیز با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر، گفت: حجت الاسلام باقریان به عنوان امام جمعه زرین شهر در واقع امام این منطقه هستند و در همه امور شهرستان، تصمیمات موثر و سازنده‌ای دارند.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان، حضور بیشتر در مراودات اقتصادی منطقه برای کمک به توسعه شهرستان را از اولویت‌های این شرکت دانست و افزود: تعامل و همکاری برای حل مشکلات منطقه و سازمان و همچنین تشریک مساعی در امور مشترک همچون محیط زیست، اشتغال، فعایت‌های فرهنگی و … با قدرت ادامه می‌یابد.

ایرج رخصتی همچنین در دیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و انتصاب وی گفت: آقای محمدی به عنوان مقام مسئول شهرستان، آشنایی کامل با ذوب آهن اصفهان دارد و در مسئولیت قبلی نیز تعامل خوبی با این مجتمع عظیم صنعتی داشت.

وی با اشاره به اینکه تعامل با فرماندار شهرستان به عنوان رئیس شورای تامین، برکات بسیاری برای منطقه و سازمان دارد، افزود: سازماندهی منطقه هواشناسی که ایجاد اشتغال منطقی و موثر را در پی دارد و معضلات و نابسامانی‌های مربوطه را کاهش می دهد، از طریق همکاری با مسئولین منطقه امکان پذیر است.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان نیز در این دیدار از تعامل و همکاری ذوب آهن قدردانی کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای رخصتی در مسئولیت جدید، گفت: فعالیت این مجتمع عظیم صنعتی در آرامش و بدون حاشیه، ضمن تاثیرات مثبت و سازنده‌ای که برای سازمان و منطقه دارد، آرامش بیشتر و توسعه منطقه را نیز در پی خواهد داشت و بنابراین برای حفظ این آرامش، تمام تلاش خود را می‌کنیم.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اصفهان همچنین در دیدار با حسین رجایی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی بر مسائلی همچون توسعه همکاری های دوجانبه در جهت رفع مشکلات منطقه و کارخانه ذوب آهن، توسعه فعالیت های مشارکتی در حوزه های مختلف و افزایش تعامل و همفکری بین مسئولین به منظور هم افزایی توانمندی ها تاکید کرد .

وی، جوان گرایی و احترام به پیشکسوتان را از جمله اولویت های کاری خود دانست و افزود: فعالیت‌های مشترک باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که منافع سازمان و منطقه همزمان تامین گردد.

سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن اظهار داشت: باید مشکلات ذوب آهن را با استفاده از همه امکانات و نظرات کارکنان حل کنیم و در ارتباط با معادن باید رابطه برد- برد تعریف شود و به منافع همه احترام بگذاریم.

وی افزود: بهره وری امروز در کارخانه یک اولویت است که از طریق کاهش مصارف و باز تعریف نوع مصارف امکان پذیر است.

حسین رجایی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس نیز ضمن تبریک مسئولیت جدید مهندس رخصتی، گفت: ذوب آهن اصفهان از جمله پیشگامان صنعت کشور است که در کل کشور منشا اثر شد و توانست صنعت کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: این مجتمع عظیم صنعتی به همه جای کشور خدمات ارائه داد به همین دلیل کمتر توانست توسعه های خودش را پیگیری نماید.

رجایی اظهار داشت: ذوب آهن با تامین مواد اولیه، تولید و بهره وری بیشتر می‌تواند به توسعه اشتغال کمک کند و هم با انجام پروژه‌های زیست محیطی به حفظ محیط زیست کمک نماید .

وی افزود: ذوب آهن در خصوص مباحث زیست محیطی تلاش زیادی کرده است ولی باتوجه پیشرفت تکنولوژی  و امکانات، لازم است که باز تعریف جدیدی از این فعالیت ها صورت گیرد و سلامت مردم منطقه بیشتر تضمین شود.

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد مسئولیت‌های اجتماعی هم ذوب آهن کارهای موثری از جمله در زمینه اشتغال انجام داده اما باید بر اساس تکالیف قانونی واخلاقی به منطقه بیشتر کمک کند.

وی افزود: امروز افزایش تولید، بهره وری و توسعه اشتغال تکلیفی از سوی رهبری معظم انقلاب است و ما باید تبعیت کنیم همینطور که توجه به سلامت مردم ومحیط زیست نیز دستور معظم له هست.

انتهای پیام/

خبر پیشین
موافقت کمیسیون تلفیق با واگذاری مجوز معادن تعطیل در قالب شرکت سهامی عام در بازار سرمایه
خبر بعدی
رتبه نخست آزمایشگاه خواص مکانیکی ذوب‌آهن در آزمون ملی مهارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست