کد خبر: 111301
فرهنگی و اجتماعی
سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان در دیدار با خانواده شهدا:

ایران قوی و آباد امروز ثمره خون شهدای گلگون کفن انقلاب است

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان گفت: ایران قوی و آباد امروز ثمره خون شهدای گلگون کفن انقلاب است، بنابراین بر همه ما واجب است با سرکشی مستمر به خانواده شهدا در جریان مشکلات و مسائل آنها قرار بگیریم و برای برطرف کردن‌شان در چارچوب قوانین و مقررات شرکت برنامه ریزی کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، بهمن ماه در تاریخ پر افتخار جمهوری اسلامی ایران، برای نسل های مختلف سراسر خاطره است اما خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان رشادت ها و دلیرمردی های این ایام را بیش از سایر هموطنان عزیزمان درک کرده اند تا امروز همه ما،در هر جایگاهی فرصت خدمتگزاری توام با آرامش را به ایران مقتدر داشته باشیم. در این بین ذوب آهن اصفهان با تقدیم ۲۹۰ شهید، ۱۵۳۲ جانباز، و ۸۶ نفرآزاده و پشتیبانی از جبهه های جنگ،در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کارنامه درخشانی از خودش به یادگار گذاشته است.  در این ایام خجسته و غرور آفرین مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان به همراه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت، اکبر مایلی سرپرست امور شهدا، جانبازان و ایثارگران و تعدادی از مسئولین به نمایندگی از خانواده های شهدای شرکت با تنی چند از این اسوه های صبر و رشادت دیدار و گفتگو کرد.

ایرج رخصتی با حضور در منزل شهید صفرعلی قاسمی گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولادکشور مفتخر است که اقوام گوناگون ایران اسلامی را در یک محیط صنعتی گرد هم آورده است تا همه در کنار یکدیگر برای رشد و اعتلای ایران انقلابی تلاش و کوشش کنند.

وی افزود: خانواده های شهدا و به ویژه مادران و همسران این عزیزان سختی های زندگی را با اخلاص کامل به جان خریدند تا مرد میدان زندگی شان در میدان نبرد حق علیه باطل از کیان کشور دفاع کند و لذا شما خواهران گرامی نیز در پیروزی انقلاب نقش پر رنگی داشتید.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه در حد امکانات شرکت خدمتگزار این قشر عزیز و زحمتکش هستیم، تصریح کرد: ایران قوی و آباد امروزی ثمره خون شهدای گلگون کفن انقلاب است و لذا بر همه ما واجب است با سرکشی مستمر به خانواده شهدا در جریان مشکلات و مسائل آنها قرار بگیریم و برای برطرف کردن‌شان در چارچوب قوانین و مقررات شرکت برنامه ریزی کنیم.

وی در ادامه این برنامه بازدید با خانواده شهید قربان علی کرمی دیدار کرد و اظهار داشت: خانواده های شهدا مسئولیت یک زندگی را متحمل شدند تا شهیدشان مقتدرانه بار دفاع از یک مملکت را به دوش بکشد و نگذارد گزندی به این آب و خاک وارد شود بنابراین شما هم در این پای مردی سهیم هستید.

رخصتی از ذوب آهن اصفهان به عنوان کانون تلاش و خودکفایی برای ایران اسلامی یاد کرد و گفت: وظیفه همه ما است در راستای بیانیه گام دوم انقلاب مصمم تر از گذشته در جبهه تولید و اشتغال، شبانه روزی تلاش و کوشش کنیم و ادامه دهنده راه شهدای عزیزمان باشیم.

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن اصفهان در آخرین بازدید امروز به دیدار خانواده سردار شهید بیژن طاهری رفت و گفت: بنده افتخار داشتم مدتی با این شهید گرانقدر در کارخانه همکار بودم، روحیه  مقاومت این شهید عزیز به واقع زبانزد بود.

وی افزود: امروز هم به همان روحیه و استقامت نیاز داریم تا بتوانیم از سد مشکلات پیروزمندانه عبور کنیم و ذوب آهن اصفهان و در مقیاس بزرگتر جامعه را در راستای تعالی بیشتر یاری دهیم.

رخصتی خاطرنشان کرد: ذوب آهن اصفهان در چارچوب قوانین و مقررات پیگیر امور مربوط به خانواده های معظم شهدا است.

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب آهن در مسیر انقلاب اسلامی شکوفایی صنعت فولاد کشور را رقم زد
خبر بعدی
قطع گاز واحدهای تولیدکننده آهن اسفنجی به دلیل افزایش بسیار زیاد مصرف خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست