کد خبر: 110402
صنعت
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:

پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد با خللی مواجه نشد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد که در صندوق بازنشستگی فولاد با بهره مندی از مدیران انقلابی و متخصص مصمم به توانمند سازی اقتصادی شرکت ها هستیم تا با سودآوری مطلوب، بازنشسته‌ها بهترین خدمات رفاهی را که حق آنان است دریافت کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، حسین عامریان در سفر به  استان کرمان، با جمعی از بازنشستگان و اعضای کانون بازنشستگی کرمان دیدارکرد و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع بازنشستگان با ارائه تحلیل جامعی از شرایط کنونی این صندوق و برنامه‌های در دست اقدام تصریح کرد: در آغاز مسئولیتم وضعیت صندوق از لحاظ مالی و بودجه‌ای نابسامان بود و با تلاش های انجام شده، سعی شد در پرداخت حقوق بازنشستگان خللی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: این صندوق، دارایی‌های ارزشمندی دارد اما مدیریت مطلوبی در خصوص این دارایی‌ها در سال‌های گذشته انجام نشده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: در این راستا، فروش اموال، املاک مازاد و تبدیل دارایی‌های غیرمولد به مولد امری ضروری است به همین منظور  به شرکت‌ها در این خصوص تاکید ویژه شده است.

وی با اشاره به اینکه نخستین تغییرات مدیریتی در دوره جدید در معاونت فنی وشرکت مرآت کیش انجام شده، گفت: هدف از این تغییرات ایجاد تحول اساسی در ارائه خدمات  مطلوب به بازنشستگان بود. بر همین مبنا به شرکت مرآت کیش ماموریت داده ایم که تمام اقدامات خود را بر ارائه خدمات رفاهی با کیفیت  به بازنشستگان متمرکز کند.

عامریان یادآور شد: در این راستا  این صندوق برنامه برگزاری تورهای زیارتی مشهد ویژه بازنشستگان را آغاز کرده و  برنامه‌های متعدد دیگری نیز در دستور کار قرار داده است.

در این نشست، جمعی از بازنشستگان صندوق فولاد کرمان مشکلات خود را در موضوعات مختلف نظیر حقوق، همسان‌سازی و بیمه درمان با مدیرعامل این صندوق در میان گذاشتند و معاونان و مدیران صندوق توضیحات لازم را ارائه کردند.

انتهای پیام/

خبر پیشین
آغاز اعمال محدودیت مصرف برق و گاز برای واحدهای تولید فولاد
خبر بعدی
«صدر تأمین» در جایگاه اول بهره‌وری و بازدهی فروش همایش شرکت‌های برتر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست