کد خبر: 91308
بورس
نگاهی به عملکرد ذوب‌آهن در بورس کالا

حضور ذوب‌آهن با ۵ محصول در بورس کالا/ مشتریان با تقاضای بالا صف کشیدند

ذوب آهن در معاملات این هفته با سبدکالایی شامل ۵ محصول به رینگ محصول بورس کالا آمد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، ذوب‌آهن برخلاف هفته نخست آذرماه که با یک جهش درآمدزایی همراه بود، در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم میزان درآمد‌های خود را به نسبت هفته گذشته، کمتر دید و در مجموع ۴۵۷ میلیارد و ۷۰۴ میلیون تومان درآمد را می‌توان در دفاتر فروش منتهی به ۱۲ آذرماه مشاهده کرد.

ذوب آهن در معاملات این هفته با سبدکالایی شامل ۵ محصول به رینگ محصول بورس کالا آمد.

میلگرد ۱۴ تا ۲۰-A۳

ذوب‌آهن با عرضه ۲ هزار و ۹۷۵ تنی این نوع میلگرد گام به رینگ معاملات بازار سرمایه گذاشت و با سفارش‌های ۴,۱۷۵ هزارتنی مواجه شد اما در نهایت تمام عرضه‌ها به فروش رسید و درآمد ۴۲ میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان درآمد را ثبت کرد.

سبد تیرآهن مخلوط

در بررسی آخرین عرضه شرکت ذوب‌آهن می‌توان به ۵ نوبت عرضه این شرکت به میزان ۱۱ هزار و ۱۷۸ تن عرضه اشاره داشت که استقبال مشتریان از این کالا بیش از ۲۴ هزارتن بود و در نهایت مقابل این کالا، درآمدزایی ۱۵۸ میلیارد و ۶۳۳ میلیون تومانی به ثبت رسیده است.

سبد میلگرد مخلوط

بر پایه این گزارش، ذوب آهن در ادامه عرضه‌ها ۷ هزار و ۶۵۰ تن سبد میلگرد مخلوط را به بورس کالا آورد و برخلاف هفته‌های گذشته، تمام عرضه‌ها را به فروش ختم کرد؛ درآمد ذوب آهن از این بخش در حدود ۱۰۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود.

سبد میلگرد کلاف

ذوب‌آهن در این بخش نیز تمام عرضه‌های خود را به فروش رساند و حتی مشتریان تقاضایی بالایی را برای این کارخانه فرستادند اما در نهایت به میزان عرضه‌ها یعنی ۲ هزارتن از این کالا تماما فروخته شد و درآمدزایی ذوب با توجه به معاملات این بخش به ۳۰ میلیارد و ۱۵۷ میلیون تومان رسید.

شمش چدن

در پایان نیز می‌توان عرضه ۱۰ هزارتنی شمش چدن را هم مشاهده کرد و درآمدزایی ۱۱۷ میلیارد تومانی را در دفاتر فروش این شرکت به ثبت رساند.

منبع: بورس نیوز

انتهای پیام/

خبر پیشین
ذوب‌‌آهن اصفهان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو
خبر بعدی
شکست خانگی ذوب‌آهن برابر مس رفسنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست