کد خبر: 81501
فرهنگی و اجتماعی
در پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی اهدا شد

جایزه «روابط عمومی ناب» برای ذوب آهن اصفهان

در آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی  که ۱۲ آبان ماه با حضور اساتید و پیشکسوتان روابط‌عمومی و تجلیل از بزرگان این حرفه در مرکز همایش‌های سیتی سنتر اصفهان برگزار شد، جایزه روابط عمومی ناب به ذوب آهن اصفهان رسید .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، جایزه روابط عمومی ناب بر اساس معیارهای سبک مدیریت ناب که از سبک های نوین مدیریتی است، طراحی شده که برای اولین بار توسط انجمن روابط عمومی ایران، ارزیابی های مربطه صورت گرفت و این جایزه به روابط عمومی ذوب آهن اصفهان و مجتمع فولاد مبارکه رسید.

این آیین با حضور بزرگان عرصه روابط عمومی، علوم ارتباطات و رسانه، از جمله دکتر حسینعلی افخمی مدیر گروه روابط عمومی دانشگاه علّامه طباطبایی، دکتر خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران و اعضای هیئت مدیره انجمن، غلامرضا کاظمی دینان رئیس شورای سیاستگذاری هفته بزرگداشت روابط عمومی کشور، دکتر شکری خانقاه استاد دانشگاه و تنی چند از مدیران روابط عمومی وزارتخانه ها، مدیران و کارشناسان روابط عمومی به همراه مهمانانی از انجمن های روابط عمومی سایر استان هابرگزار شد .

در این آیین دکتر حمید شکری خانقاه در خصوص استانداردهای جهانی و لزوم تدوین الگوی ایرانی برای روابط عمومی سخنرانی کرد .

همچنین در این آیین، سخنرانی دکتر ساروخانی به صورت ویدئو کنفرانس پخش شد و از کتاب روابط عمومی و ارتباط با رسانه نوشته دکتر مهدی فرقانی و دکتر مهدخت علوی بروجردی رونمایی گردید .

انتهای پیام/

خبر پیشین
هیچ جامی ارزش از دست دادن یک نفر را ندارد
خبر بعدی
کشف ۱۳ نوع ماده معدنی جدید در کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست