کد خبر: 81406
ورزش
سرمربی تیم فوتبال سپاهان:

هیچ جامی ارزش از دست دادن یک نفر را ندارد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هیچ فوتبالی، هیچ برد و باختی و هیچ جامی ارزش ندارد که یک نفر را از دست بدهیم و خانواده‌اش داغدار شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از شکست مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:‌ نیمه اول فوتبال خیلی خوبی ارائه کردیم. موقعیت‌های خیلی خوبی هم داشتیم. حتی یک پنالتی هم از دست دادیم. در مجموع فوتبال مالکانه و خیلی خوبی بود، شرایط خوبی داشتیم. در نیمه دوم هم همین کار را انجام دادیم.

وی تصریح کرد: برخلاف بازی بچه‌های ما تمرکزشان را به خاطر یک کرنر از دست دادند که به نفع ما بود و داور آن را نگرفت. همان توپ آمد و گل خوردیم. یکی از بازیکنان‌مان را از دست دادیم. خیلی مهم نیست چون در فوتبال پیش می‌آید اما بعد از اینکه او را از دست دادیم، مقداری احساسی بازی کردیم و تمرکز لازم در دفاع و هافبک را نداشتیم. یکی دو موقعیت خطرناک به ذوب‌آهن دادیم. آنها سعی کردند از موقعیت‌شان به خوبی استفاده کنند ولی خوشبختانه اتفاق بدتری نیفتاد که گل بیشتری بخوریم.

سرمربی سپاهان افزود: بازیکنان من نباید بعد از اخراج احساساتی بازی کنند؛ نه این را دوست دارم و نه دلم می‌خواهد این اتفاق بیفتد. باید به ذوب‌آهن تبریک گفت برد شیرینی برای آنها بود. بعد از چند سال برد خوبی به دست آوردند.

وی با اشاره به حمایت هواداران این تیم عنوان کرد:‌ شب گذشته از آنها خواهش کردم و باز هم این کار را می‌کنم. هیچ فوتبالی، هیچ برد و باختی و هیچ جامی ارزش ندارد که یک نفر را از دست بدهیم و خانواده‌اش داغدار شوند، به خاطر اینکه می‌خواهد بیاید و تشویق کند. از آنها خواهش کردم به دنبال اتوبوس نیایند اگر هم مقابل هتل می‌آیید و تشویق می‌کنید با موتور دنبال اتوبوس نیایید. قبل از بازی متوجه شدیم که یک نفرشان دچار حادثه شده، باید قبول کنند همین اتفاقات روی تیم تأثیر می‌گذارد. بچه‌ها حس خوبی ندارند وقتی می‌فهمند یک نفر از هواداران دچار مشکل شده و جانش را از دست داده است. برادرانه یا هر طور که از من قبول می‌کنند لطفا با موتور دنبال اتوبوس نیایند. از آنها خواهش می‌کنم.

نویدکیا در مورد اینکه برخی بازیکنان در روز خوبشان نبودند و تمرکز نداشتند، گفت:‌ من خیلی به این موضوع اعتقاد ندارم اگر تیم از ابتدا بد بازی می‌کرد می‌توانستم این را قبول کنم ولی چون نیمه اول خیلی خوبی داشتیم اگر پنالتی گل می‌شد روند بازی طور دیگری بود و من باید طور دیگری صحبت می‌کردم. خیلی نمی‌توانم در این مورد بحث کنم چون واقعا تیمم شرایط خیلی خوبی داشت اما بعد از اخراج تمرکزمان به هم ریخت و شرایط ایده‌ال را نداشتیم.

انتهای پیام/

خبر پیشین
اتفاقات فوتبال به سود ما رقم خورد/ هواداران صبور باشند
خبر بعدی
جایزه «روابط عمومی ناب» برای ذوب آهن اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست