کد خبر: 63002
صنعت
مدیر کیفیت فراگیر ذوب‌آهن خبر داد

برنامه ذوب‌آهن برای دریافت مجدد گواهینامه موسسه CARES انگلستان

مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن از برگزاری جلسه مقدماتی ممیزی محصول و برنامه ریزی جهت دریافت مجدد گواهینامه CARES انگلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ذوب ۲۴، حسین دیباجی در جلسه آنلاین مقدماتی ممیزی محصول جهت اخذ گواهینامه CARES با پالمر و بهادیر از مدیران این موسسه گفت: پالمر به معرفی موسسه کرز، دامنه فعالیت و چگونگی انجام ممیزی جهت اخذ گواهینامه CARES پرداخت و در پایان خواسته های موسسه کرز از سازمان در جریان انجام ممیزی را اعلام و استفاده از QR-CODE ثابت و دینامیک بر روی پلاک محصول تولیدی را برای ارسال به انگلستان الزامی دانست.

وی افزود: در این جلسه جهت انجام ممیزی برنامه ریزی لازم انجام پذیرفت. بهادیر هم مواردی را درباره نحوه انجام ممیزی Sustainability که به تازگی جزء الزامات انجام ممیزی جهت اخذ گواهینامه CARES است، ارایه کرد و مقرر شد جلسه هماهنگی قبل از جلسه ممیزی برنامه ریزی شود .

بنابراین گزارش، شرکت ذوب آهن از سال ۹۶ تا سال ۹۸ دارای گواهینامه CARES بود که از سال ۹۸ به دلیل تحریم ها، موسسه CARES این گواهینامه را تمدید نکرد و بدین علت در این سال مجدداً ممیزی جهت اخذ گواهینامه به‌صورت صدور مجدد انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

خبر پیشین
افزایش ظرفیت تولید ریل ذوب‌آهن اصفهان با نصب دستگاه اره و دریل جدید
خبر بعدی
۶ میلیارد اوراق بهادار دست‌به‌دست شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدها

اخبار پربازدید این ماه

فهرست